MFK Chrudim B - FK Česká Třebová 0 : 2 (0:0)

branky: 63. - 0 : 1 Novotný

79. - 0 : 2 Novotný

sestava: Bárta – Klumpar, Krystl, Gregor, Kubásek – Sejkora, Rataj – Ezr (84. Stolín), Müller (88. Pachl), Grepl – Novotný (90. Plačko)

Domácí tým v posledních deseti zápasech prohrál pouze jednou. Forma dobrá, ale v sobotním zápase tahal po celou dobu za kratší konec. Už po poločase by bylo spravedlivých 0:3. Ale to, co se nám nepovedlo v první půli, se podařilo ve druhé. Katem domácích byl velmi dobře hrající hroťák Novotný. Bárta, na druhé straně pole, byl prakticky bez práce a nemusel řešit nic zásadního. V 7. min. Ezr v dobré pozici branku přestřelil. Ve 21. min. postupoval Novotný sám. Byl nedovoleně atakován, míč z tandemu převzal Sejkora, šel sám a trefil gólmanovu kopačku. Ve 25. min. Müller excelentním dloubáčkem vysunul Rataje, ten šel sám, ale lišácký pokus o přehození brankaře mu nevyšel. To je výčet tří tutovek, kromě dalších našich tří šancí a dvou domácích. Ve druhém poločasu začal řádit Novotný. V 63. min. přesnou střelou k levé tyči otevírá skóre – 0:1. V 79. min. střelou jako přes kopírák uzavírá svoje představení – 0:2. V závěrečném podzimním kole vynikající výkon týmu a naprosto zasloužené, pro někoho překvapivé, vítězství.

Krajský přebor – 14. kolo – 11.11.2018

FK Česká Třebová – Holice           2 : 1  (0:0)

branky:       61.     -     0 : 1

65.     -     1 : 1     Roušar

78.     -     2 : 1     Novotný

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Gregor, Kubásek – Roušar, Sejkora – Ezr (85. Langer), Müller (90. Křepela), Grepl – Novotný (89. Stolín)

Po třech zápasech bez vítězství jsme nutně potřebovali plně bodovat a to se v posledním podzimním domácím zápase podařilo. Úkol nelehký, jelikož hosté byli ve stejné situaci. V prvním poločasu jsme měli mírnou územní převahu, vypracovali si tři šance, v jedné byl Roušar a ve dvou Novotný, ale pátý poločas v řadě jsme vyšli střelecky naprázdno. O jedinou šanci Holic se postaral ve 28. min. Hotmar, kterému vypadl centrovaný míč z rukou. Aby v tom gólman nebyl sám, tak v 61. min. vyrobil na půlící čáře velekiks Gregor a soupeř šel lacino do vedení – 0:1. Paradoxně nás tato branka nabudila a nakopla. Prapor zvedl v pravou chvíli v 65. min. náš nejzkušenější hráč Roušar a jeho přesná střela, i když tečovaná, skončila v šibenici – 1:1 (branka po 278 minutách hry). O minutu později trefil Ezr břevno. V 78. min. konečně dostal Novotný míč, který potřebuje a s šancí si po dlouhé době poradil – 2:1. Autorem ideální přihrávky byl Ezr.

Krajský přebor – 13. kolo – 4.11.2018

Moravská Třebová - FK Česká Třebová                  1 : 0  (0:0)

branka:       90.     -     1 : 0

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Krystl, Kubásek – Roušar, Sejkora (88. Stolín) – Ezr (85. Langer), Müller, Grepl – Novotný

Nasazení, bojovnost, důraz a emoce byly znatelné. Tyto atributy převládaly nad fotbalovým uměním a kvalitou. Naprosto vyrovnané a remízové utkání s pramálo šancemi na obou stranách rozhodl trestňák v poslední minutě zápasu. Naše defenzíva na úrovni, ale zaseklo se nám ofenzivní eso Novotný, který poslední tři zápasy vyšel bodově naprázdno. V úvodu zápasu se pokoušeli o střelecké štěstí Klumpar z voleje a Novotný. Ve 26. min. vyzkoušel Hotmarovu pozornost Bednář dělovkou z trestného kopu. Ve 38. min. předvedl skvělou individuální akci Grepl, ale v koncovce už mu chyběla přesnost a síla. V 58. min. první loženka domácích. K centru zprava se dostal Štaffa, ale hlavička z hranice malého vápna mířila nad břevno. V 84. min. unikl po pravé straně vitální Sejkora a prudký centr napálil Grepl z první. Dělo skončilo vysoko nad brankou. Osudovým mužem zápasu se stal Stolín. V 88. min. střídal, v 89. min. v dobré střelecké pozici zakončoval krchňou vedle a v 90. min. zbytečně fauloval před pokutovým územím. Nařízený trestňák skončil v síti – 1:0 a šlo se do kabin.

Krajský přebor – 12. kolo – 27.10.2018

FK Česká Třebová - Dolní Újezd 0 : 2 (0:2)

branky: 19. - 0 : 1

35. - 0 : 2

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Fučík (60. Gregor), Krystl – Müller (60. Stolín), Roušar – Langer, Ezr (85. Křepela), Sejkora – Novotný

Hosté, kteří na tříbodové vítězství čekali dlouhých jedenáct kol, rozhodli o výsledku v prvním poločasu. Prohra s posledním týmem tabulky je překvapivá, pro nás bolestivá, ale nutno říci, že si vezou výhru celkem právem. Převážná většina našich hráčů zahrála pod své možnosti, chyběly nám kvalitní centry do pokutového území a finální ofenzíva byla prakticky nulová. Zkrátka jsme neměli den. Rozdílovými hráči zápasu byli gólmani. Zatímco hostující Janecký si počínal spolehlivě, Hotmar ani u jedné obdržené branky čisté svědomí nemá. Už ve 4. min. nastřelil tyč Drahoš. V 19. min. centroval před branku z uctivé vzdálenosti od postranní čáry Klusoň a k překvapení všech skončil míč nikým netečován u zadní tyče v síti – 0:1. Odpověděli jsme střelou Novotného do tyče. Ve 35. min. dostal Frňka přihrávku do brejku, u které byl Hotmar dříve, ale míč mu vypadl. Frňka se k němu dostal zadarmo, předložil před prázdnou branku Štarmanovi, kterému nezbylo nic jiného než skórovat – 0:2. Ve 42. min. aktivní Frňka hlavičkoval z bezprostřední blízkosti do gólmana. Po změně stran se bojovalo, ale na těžkém terénu jsme neměli kvalitu na zvrat a skóre se už nezměnilo.

Krajský přebor – 11. kolo – 21.10.2018

Moravany - FK Česká Třebová              2 : 2  (1:1)

pokutové kopy:     3 : 4   (Novotný, Grepl, Rataj, Müller proměnili)

branky:       11.   -   0 : 1     Grepl

22.   -   1 : 1

57.   -   1 : 2     Ezr

73.   -   2 : 2

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Fučík, Kubásek (66. Krystl) – Roušar, Müller – Langer (83. Křepela), Sejkora (35. Ezr), Grepl – Novotný

Na jaře jsme z Moravan ojeli s trojkou a věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. A to se potvrdilo. Hrálo se s nasazením, předváděná hra měla svoji soubojovou kvalitu a nutno říci, že jsme byli o chlup lepším týmem. Už v 11. min. narýsoval Müller ideální českou uličku na Grepla. Ten se dostal do pozice, se kterou nepohrdl – 0:1. Ve 20. min. zahrával ideální trestňák z hranice vápna Müller, ale Branda míč vyrazil. Ve 22. min. bylo vyrovnáno. K přetaženému centru na zadní tyč se nejdříve dostal Záleský – 1:1. Ve 28. min. hlavičkuje Roušar a na brankové čáře zachraňuje obránce. Po změně stran tempo nepolevilo. Ve 49. min. pronikl po levé straně Novotný a na křížnou střelu si gólman konečky prstů sáhl a míč s námahou vytlačil na roh. V 57. min. našel Langer v pokutovém území Ezra, který střílí svoji premiérovou podzimní branku a posílá tým do vedení – 1:2. V 72 min. se do největší šance zápasu dostal Novotný po chybě vhazujícího hráče, ale v souboji tváří v tvář s gólmanem míč do sítě dostat nedokázal. A nedáš, dostaneš. Z protiútoku si Kříž navedl míč a mířenou střelou k tyči vyrovnal na konečných 2:2. Tím nás čekala první penaltová loterie, ve které jsme byli úspěšní. Hotmar dva pokusy bravurně zlikvidoval a naši střelci byli stoprocentní.

Krajský přebor – 10. kolo – 13.10.2018

FK Česká Třebová  -  Heřmanův Městec                  3 : 0  (0:0)

branky:       55.   -   1 : 0     Novotný

59.   -   2 : 0     Grepl

77.   -   3 : 0     Novotný

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Fučík, Kubásek (83. Gregor) – Müller (46. Langer), Roušar – Sejkora, Ezr (70. Stolín), Grepl – Novotný (80. Křepela)

Hodnocení prvního poločasu degradoval nepovedený výkon v závěrečné čtvrthodině. Druhá půle výsledkově vynikající a výkon dobrý. V 11. min. postupoval Novotný sám na gólmana, ale pokus o přehození nevyšel. Ve 22. min. se šikovně uvolnil a na křížnou ránu si konečky prstů sáhl Žďánský. Poté jsme zahrávali řadu standartních situací, ale žádná k vážnějšímu ohrožení branky nevedla. Hosté poprvé zahrozili ve 31. min., ale Hotmar Levinského střelu z trestného kopu vyrazil na roh. Ve 33. min. Klumpar orazítkoval tyč. Po změně stran kralovalo na hřišti jedno mužstvo. V 55. min. zakončil Novotný brejk přesně k tyči – 1:0. V 59. min. využil Grepl fatálního kiksu Žďánského a zvýšil na 2:0. O minutu později byl v pokutovém území faulován Ezr a nařízenou penaltu Grepl neproměnil. Na druhé straně v 67. min. Hotmar včasným výběhem odvrátil hrozící nebezpečí stejně jako následnou dělovku. Konečný účet za zápasem udělal přesným zakončením Novotný v 77. min. – 3:0. Pozitiva: po dvou porážkách potřebné vítězství. Defenzíva s čistým štítem. V tabulce pravdy jsme zůstali na nule, což automaticky znamená umístění v první polovině tabulky. Výsledkový debakl povzbuzením před cestou do Moravan.

Krajský přebor – 9. kolo – 6.10.2018

FK Česká Třebová  -  Litomyšl      1 : 2  (0:1)

branky:       14.   -   0 : 1

87.   -   1 : 1     Novotný

89.   -   1 : 2

sestava: Bárta – Klumpar, Rataj, Fučík, Krystl – Müller, Roušar – Pešek, Ezr (69. Sejkora), Grepl – Novotný

Přijel tým s dobrou formou a šňůru sedmi zápasů bez porážky prodloužil. První poločas jsme prospali, Herně, pozičně, důrazem, aktivitou nás Litomyšl předčila. Odměnou jim byla branka už ve 14. min. Do nejlepší pozice při rohovém kopu se dostal Štoudek a hlavou doprostřed branky otevřel skóre – 0:1. Po změně stran se karta obrátila. Naši hráči dřeli, neúnavně tlačili soupeře, ale když už míč směřoval mezi tyče, tak v brance čaroval Kačer. Výborně hrál Pešek, který neúnavně pronikal a tahal po pravé straně. Vyrovnání přišlo až v závěru, v 87. min. se prosadil Novotný – 1:1. Zdálo se, že remíza je na spadnutí. Ale v poslední minutě jsme kalich hořkosti vypili do dna a střídající mladík Folta střelou od tyče se postaral o vítězství hostů. Ač jsme doma obdrželi branky poprvé až ve čtvrtém zápase, je naším problémem defenzivní činnost. Šestnáct obdržených branek nás ukotvuje ve spodní části tabulky. Z tohoto pohledu je příští utkání doma s Heřmanovým Městcem velice důležité.

Krajský přebor – 8. kolo – 30.9.2018

Lanškroun - FK Česká Třebová             2 : 1  (1:0)

branky:       20.   -   1 : 0

56.   -   1 : 1     Grepl   (penalta)

80.   -   2 : 1

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Krystl, Grepl – Roušar, Müller – Ezr, Sejkora, Pešek (70. Langer) – Novotný

Zápas hraný ve vysokém tempu, bojovný s patřičným nasazením, některé zákroky na hraně, ale šance první poločas postrádal. V úvodu zkoušel ohrozit branku Grepl a po něm Ptáček. Ve 20. min. předvedli domácí skvělou kombinační akci s rychlým přechodem, na který jsme nestačili reagovat a Richtr otevřel skóre – 1:0. Hned v úvodu druhé půle se uvolnil Novotný, ale střelu vytěsnil bránící hráč na rohový kop. Po něm hlavičkoval Roušar vedle. V 55. min. Ehrenberger včasným vyběhnutím zmařil Peškovu finální přihrávku před branku. O minutu později byl v pokutovém území faulován Rataj a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Grepl – 1:1. Hodně se přiostřilo, emoce pracovaly a zápas gradoval. Bohužel jsme tahali za kratší konec. Po hodině hry nebezpečná hlavička domácího hráče v čisté pozici šla vedle. V 78. min. naše obrana připravila dárek Krejsarovi, ale ten z malého vápna bránu překopl. Když se zdálo, že jsme se z narůstajícího tlaku dokázali vymanit, přišla 80. min., faul na hranici vápna a trestňák. S velice výhodnou pozicí si Popelář poradil a střelou do vinglu zajistil domácím těsné vítězství. V 87. min. se snažil o vyrovnání Ezr, ale jeho pohotová technická rána zpoza vápna branku těsně minula.

Krajský přebor – 7. kolo – 22.9.2018

FK Česká Třebová - Žamberk 4 : 0 (2:0)

branky: 20. - 1 : 0 Roušar

23. - 2 : 0 Novotný

71. - 3 : 0 Novotný

89. - 4 : 0 Langer

sestava: Hotmar – Klumpar, Rataj, Krystl, Kubásek – Müller, Roušar – Pešek (62. Langer), Sejkora (62. Ezr), Grepl (76. Fučík) – Novotný

Od úvodních minut jsme byli aktivnější. Lépe jsme se pohybovali, kombinovali a postupně utahovali šrouby. Ty jsme dotáhli kolem dvacáté minuty dvěma slepenými góly. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Přidali jsme další dva góly a připsali si třetí domácí výhru bez inkasované branky. Ve 20. min. Grepl pálí do tyče a odražený míč parádní střelou pod břevno otevírá skóre Roušar – 1:0. Ve 23. min. doráží Sejkorův centrovaný míč zleva za záda bezmocného gólmana Novotný – 2:0. Ve 36. min. šel Pešek sám, ale Martinovský mu míč při kličce z nohy sebral. V 66. min. Novotný překopl bránu z malého vápna. V 71. min. postupoval Novotný z poloviny hřiště sám na branku a křížnou střelou zvyšuje na 3:0. První vyloženou šanci hostů zlikvidoval skvělým zákrokem na čáře Hotmar a následná nebezpečná hlavička šla vedle tyče. Minutu před koncem udělal tečku za zdařilým utkáním po herní a výsledkové stránce Langer povedenou trefou do šibenice – 4:0.

Krajský přebor – 6. kolo – 14.9.2018

Svitavy  -  FK Česká Třebová                 2 : 0  (2:0)

branky:       23.   -   1 : 0

31.   -   2 : 0   (penalta)

sestava: Hotmar – Fučík, Rataj, Krystl – Klumpar, Müller, Roušar, Plačko (12. Grepl) – Ezr (64. Kubásek) – Novotný, Pešek (64. Langer)

Svitavy potvrdily vzestupnou formu (čtvrté utkání bez porážky) a o třech bodech rozhodly v první půli díky proměněným standardkám (rohové a penaltové). Po změně stran jsme nasměrovali výkon do pozitivních not, ale byli jsme aktivní po vápno a tam se o gólech nerozhoduje. Domácí si hlídali získaný náskok, který důslednou a pozornou hrou udrželi. V 10. min. se v šanci ocitl Bartoš, ale mířil doprostřed branky. Ve 22. min. Chlupův trestňák směřoval do vinglu, ale Hotmar dokázal míč vytlačit. Následný roh před první tyčí tečoval v náběhu hlavou Leinweber a domácí jdou do vedení – 1:0. Ve 28. min. Novotný v samostatném brejku, ale míč si nešťastně předkopl a bylo po šanci (první tutovka). Ve 31. min. při rohovém kopu Krystlův zkratový, zbytečný faul a nařízenou penaltu proměnil Čížek – 2:0. Začátek druhé půle byl z naší strany chaotický, ale přežili jsme. Oklepali jsme se a začali tlačit. V 54. min. Müller křížným chirurgickým pasem z rychle zahraného trestného kopu vyslal do brejku Krystla, ale finální řešení postrádalo kvalitu (druhá tutovka). V 87. min. nedokázal Roušar sklepnout do sítě ostrý Klumparův centr (třetí tutovka). Závěr zápasu mohl být debaklový, ale domácí gólovou akci nedotáhli. Poprvé jsme vyšli střelecky naprázdno.

Krajský přebor – 5. kolo – 8.9.2018

FK Česká Třebová  -  Hlinsko                 1 : 0 (0:0)

branka:      72.     1 : 0     Klumpar

sestava: Hotmar – Krystl, Rataj, Gregor – Klumpar, Müller, Roušar (90. Jiřánek), Sejkora, Grepl – Ezr (83. Stolín) – Pešek (75. Langer)

Ve vyrovnané první půli nás Hlinsko, třetí tým tabulky, na šance předčilo, ale skóre zůstalo na obou stranách nulové. Po změně stran jsme šli po zásluze do vedení, měli jsme hru pod kontrolou a s blížícím se koncem zápasu jsme nevyužili několik slibných přečíslení k navýšení náskoku. Už ve 3. min. hlavičkoval Roušar z malého vápna nad břevno. Ve 28. min. Dostál ve výhodné pozici branku minul. Ve 39. min. pronikl po pravé straně Mayer, ale Hotmar dobře zasáhl. V 53. min.  Rataj z trestného kopu hlineckou šibenici minul stejně jako na druhé straně v 62. min. Vašek. O výsledku rozhodla 72. min.. Grepl si šikovně u postranní čáry připravil míč, přetaženým centrem našel přesně kopačku nabíhajícího Klumpara, který poslal míč za záda bezmocného Krčila. Zaznamenal svoji premiérovou mistrovskou trefu, kterou nám zajistil cenné vítězství. Od této chvíle jsme využívali okének v hlinecké defenzívě, ale žádný ze slibně vyhlížejících brejků v podání Langer, Stolín jsme dotáhnout nedokázali. A další pozitivum: na domácím hřišti jsme ještě branku neobdrželi.

Krajský přebor – 4. kolo – 1.9.2018

Letohrad - FK Česká Třebová       4 : 1  (2:0)

branky:      18.   -   1 : 0

40.   -   2 : 0

50.   -   2 : 1     (vlastní)

78.   -   3 : 1

83.   -   4 : 1

sestava: Bárta – Klumpar, Rataj (88. Stolín), Krystl, Kubásek – Roušar (46. Sejkora), Müller – Pešek (74. Gregor), Ezr (46. Langer), Grepl – Novotný

Ve vyrovnané první půlhodině kraloval domácí gólman Jehlička, který byl více než spolehlivý. Po změně stran vlastní kontaktní branka vnesla do hry nový náboj. Ale závěr zápasu zcela ovládli domácí a dvěma brankami dokráčeli k relativně snadnému vítězství. Ve 2. min. Kabourkovu ránu z vápna Bárta zneškodnil. V 9. min. si Jehlička poradil s hlavičkou Roušara a po následném rohovém kopu mu pomohla tyč. V 18. min. se na velkém vápně šikovně prosadil Šponar, Bárta si na míč šáhnul, ale – 1:0. Ve 22. min. předvedl Pešek sólo přes celé hřiště, ale gólman míč vytěsnil na roh. O pět minut později opět Peška v čisté pozici vychytal. Ve 35. min. nadějná naše akce jeden na jednoho, ale Kail si s Novotným zkušeně poradil. Ve 40. min. Čada vypálil z trestňáku na první tyč, Bárta v pádu vyráží míč před sebe, kde byl Hiller nejdříve – 2:0. V 50. min. prudce zleva centroval Novotný, Stejskal ve snaze odvrátit míč trefil gólmana, od kterého se odrazil do sítě – 2:1. V 68. min. Čada branku přestřelil. V 78. min. pohledná kombinační akce domácích, Matoulek zvyšuje na 3:1 a uklidňuje tým. V 83. min. opět rychlá kombinační akce a Štěpán dělá tečku za zajímavým zápasem před slušnou diváckou kulisou – 4:1.

Krajský přebor – 3. kolo – 25. 8. 2018

FK Česká Třebová – Choceň                  5 : 0   (0:0)

branky:      46.   -   1 : 0     Grepl

53.   -   2 : 0     Krystl

59.   -   3 : 0     Pešek

73.   -   4 : 0     Novotný

88.   -   5 : 0     Grepl

sestava: Bárta – Klumpar, Fučík, Krystl, Kubásek (78. Gregor) – Roušar, Müller – Pešek (64. Sejkora), Ezr, Grepl – Novotný (82. Pachl)

První půlhodina se hrála ve svižném tempu. Byli jsme o chlup aktivnější, tlačili se před branku soupeře a vyvrcholením byla penalta, kterou Novotný ve 32. min. neproměnil. Tento okamžik nakopl hosty, kteří závěr prvního poločasu ovládli. Po změně stran to už bylo sólo pro jeden tým. Otevřeli jsme střelnici, na kterou Choceň nedokázala reagovat a odjela s krutým debaklem. Ve 46. min. otevřel skóre Grepl hlavou po trestňáku Müllera a Roušarově hlavičkové přihrávce – 1:0. V 53. min. kopal Müller roh a Krystl dává svoji premiérovou branku po Fučíkově přiklepnutí – 2:0. V 59. min. Pešek po individuální akci s pomocí teče – 3:0. V 73. min. si Novotný v důrazném souboji poradil s bránícím hráčem, nasadil k nezadržitelnému sólu, které s přehledem proměnil – 4:0. Hosté se mohli oklepat v 75. min., ale kanonýru Myšákovi Bárta penaltu chytil. Dvě minuty před koncem udělal tečku za zdařilým, střeleckým, poločasovým galapředstavením Grepl po centru Sejkory – 5:0. A to ještě v 57. min. nastřelil Novotný břevno a v 86. min. Pachl tyč.

Krajský přebor – 2. kolo – 19. 8. 2018

Luže  -  FK Česká Třebová            4 : 2   (1:1)

branky:        6.   -   1 : 0

34.   -   1 : 1     Grepl   (penalta)

51.   -   2 : 1

64.   -   3 : 1     (penalta)

69.   -   3 : 2     Pešek

74.   -   4 : 2

sestava: Bárta – Kubásek, Fučík, Krystl, Klumpar – Roušar, Müller – Sejkora (62. Langer), Ezr (62. Pešek), Grepl (86. Gregor) – Novotný

Utkání se hrálo za úmorného vedra v odpoledních hodinách před početnou diváckou návštěvou a nováček soutěže začal zostra. Už 6. min. jsme propadli na levé straně, na zpětnou přihrávku od brankové čáry naběhl Veis a Luže se ujala vedení – 1:0. Ve 21. min. mohlo být hůř. Klumpar při malé domů vystavil Bártu do problémů, ale domácí hráč mířil naštěstí vedle tyče. Po půlhodině jsme se osmělili a závěr poločasu byl v naší režii. Ve 34. min. vyslal Müller ke zteči Novotného, ten byl v pokutovém území faulován a nařízenou penaltu proměnil Grepl – 1:1. Ve 45. min. průnikovou přihrávku Ezra na poslední chvíli zastavil obránce. Ve 49. min. vysunul Roušar Ezra, ale gólman byl u míče o chlup dřív. O dvě minuty později chtěl centr uklidit na roh nikým neatakován Krystl, míč se mu od nohy nešťastně odrazil k volnému Veisovi, který dával do prázdné – 2:1. V 64. min. si týž hráč vypil kalich hořkosti do dna, když ve skluzu zasáhl pronikajícího hráče a penaltu proměnil Hrubý – 3:1. Jiskru naděje vykřesal střídající Pešek přesnou křížnou střelou k tyči po Klumparově akci – 3:2. Opticky se zdálo, že máme na vyrovnání, ale trestný kop Kroutila z uctivé vzdálenosti v 74. min. naše naděje zhatil – 4:2. O minutu později kontaktní brance Grepla chyběly centimetry. Ve zbytku zápasu to byla z naší strany křeč. Domácí houževnatý tým taktickou hrou žádnou komplikaci ve skóre nepřipustil a první vítězství si připsal zaslouženě.