Jdi na obsah Jdi na menu
 


B mužstvo

"B" mužstvo

b-muzstvo-na-web.jpg

 

Tréninky společné s "A" mužstvem.

Páteční trénink od 18:00.

 

Zpráva z mistrovského utkání:

Sobota 10.8.2019

FK Česká Třebová B -TJ Dolní Čermná         6:3 (2:2)

 

Sestava: Ezr - Plačko (46´Vaňous), Gregor, Sklenář (43´ Popelka), Srb (46´Svoboda), Langer (68´ Mitlener), Hurt, Pachl, Fohl, Brejša (46´Vacek), Rufer

 

Branky: Brejša 19´, Rufer 21´, Svoboda 49´, Vaňous 59´, Hurt 62´, Mitlener 80´

 

Do prvního utkání okresního přeboru jsme vlétli s chutí a hned v 19´ využívá skvělou přihrávku Hurta Milan Brejša a pohodlně uklízí míč do prázdné branky. Hned o 2´déle je faulován ve vápně aktivní Brejša a Rufer se z penalty nemýlí 2:0. Bohužel ke konci poločasu chybuje naše obrana a soupeř snižuje skóre 2:1. Vzápětí je naše lehkomyslnost v obraně opět potrestána a tak se šlo do kabiny za vyrovnaného skóre 2:2.

Do druhého deštivého poločasu jsme vlétli opět s chutí a pěknou přízemní střelou se Svoboda zapsal do kolonky střelců 3:2. O 10´déle nechává vyniknout Pachl Vaňouse, když mu nabídl ideální přihrávku do prázdné branky 4:2. Poté se už soupeř nezmohl na nic a brankami Hurta a Mitlenera udáváme klidný závěr zápasu. Čermná ke konci ještě koriguje na 6:3.

 

Soupeře jsme jasně přehráli, a proto zůstávají 3 body doma.

Další utkání hrajeme 18.8. od 16:00 v Klášterci

 

 

 

 

 

Rozlosování podzimní části 2019/2020

so   10.8.   FK - Dolní Čermná      6:3

ne   18.8.   Klášterec n.O. - FK    16:00

ne   25.8.   FK - Dolní Dobrouč    16:00

so   31.8.   Verměřovice - FK       16:00/17:00 ???

ne     8.9.   FK - Rybník                16:00

st    18.9.   Jehnědí - FK              17:30

so   21.9.   FK - Albrechtice         16:00

ne   29.9.   Sopotnice - FK           15:30

so   5.10.   FK - Mistrovice           15:30

ne 13.10.   Sruby - FK                 14:00

ne 20.10.   FK - Řetová               15:00

so 26.10.   Rudoltice - FK           14:00

ne   3.11.   Brandýs n.O. - FK     14:00