Jdi na obsah Jdi na menu
 


B mužstvo

"B" mužstvo

b-muzstvo-na-web.jpg

 

Tréninky společné s "A" mužstvem.

Páteční trénink od 18:00.

 

Zpráva z mistrovského utkání:

FK Česká Třebová - TJ Sokol Rudoltice 8:0 (4:0)

 

Sestava: Hubálek, Plačko (46´Vaňous), Fučík, Pachl (58´Vítek), Popelka, Křepela, Vacek (46´ Hudač), Hurt, Abt (58´ Cejnar), Rufer, Brejša (58´ Mitlener)

Branky: Abt, Křepela, Rufer 2x, Hurt, Brejša, Popelka, Hudač

V zápase o postup do okresního přeboru jsme přivítali tým ze spodní části tabulky. Soupeře jsme zatlačili hned od první minuty a více méně jsme jen dobývali jejich velké vápno. Kluci si chtěli s chutí zahrát a také to vypadalo tak i na hřišti. 4´ a Pachl využívá zmatku na malém vápně 1:0. V 10´ pěkným gólem k tyči se blýskl Křepela. Do poločasu se ještě trefuje Rufer a Hurt. Poločas tak končí jasně 4:0 pro nás.

Začátek druhé půli jsme opět aktivní a Rufer ve 46´ mění skóre pěknou přízemní střelou k levé tyči 5:0. O minutu déle Brejša svou dělovkou z vápna rozvlnil sít 6:0. 74´ a Popelka pravou šibenici vstřeluje svůj vytoužený gól 7:0. Nejhezčí chvíli zápasu si ovšem schoval Hudač na 81´, kdy pěkným angličákem uzavírá skóre na 8:0 pro nás. Utkání mělo jasný průběh a vítězství pro nás zasloužené.

Příští utkání hrajeme opět na domácí a to v neděli 9.6. od 16:00 s týmem AFK Kunvald

 

Sobota 25.5.2019

Sokol Boříkovice - FK Česká Třebová   1:4 (1:2)

Sestava: Hotmar - Popelka (81´Vítek), Müller, Fučík, Plačko, Křepela, Pachl (61´Cejnar), Vacek, Keprt (58´ Hudač), Rufer, Mitlener (85´Jakš)

Branky: Rufer 3x, Mitlener

Na šlágr kola tzn. 1. a 2. tým tabulky jsme zajížděli na horkou půdu do Boříkovic. Od začátku zápasu jsme udávali tempo a Rufer otevírá skóre hned ve 2´ přízemní střelou podél Saňáka 0:1. Poté ve vyložené šanci Popelka nastřeluje brankáře ze dvou metrů do náruče. Přišla 19´a ojedinělá akce soupeře, končí brankou, když si nerozebereme hráče při standartní situaci 1: 1. Ve 28´ vybojuje Mitlener balón, nachází krásně na penaltě Rufera a ten nedá Saňákovi šanci 2:1.

Ve druhé půli opět udáváme tempo hry, a když je ve 46´ faulován Keprt v pokutovém území, Rufer opět navyšuje skóre 1:3. Tím uzavřel svůj čistý hattrick!!! Samozřejmě takový zápas se neobejde bez šarvátek a sudí, v údivu všech, nerozdává žádné karty. V 61´ Hudač nachází volného Mitlenera a ten pohodlně zasouvá na ležícím brankářem. Utkání jsme zvládli na výbornou.

Další utkání hrajeme na domácí půdě s týmem Rudoltice B v neděli 2.6. od 16:00.

 

Neděle 12.5.2019

TJ Sokol Dolní Třešňovec - FK Česká Třebová                 3:4 PK (2:1)

 

Sestava: Hotmar - Cejnar, Pachl, Popelka, Vaňous, Morkes, Kubišta (67´Jakš), Hurt, Rufer, Mitlener, Brejša

Branky: Hurt, Popelka, Rufer

Za sychravého a větrného počasí jsme nedělní zápas vůbec nezačali dobře. Hotmar váhá s rozehrávkou a trefuje přímo soupeřova útočníka 1:0. Poté horko těžko dobýváme třešňovský beton, kdy všichni hráči se zatahují hluboko do obrany. Naštěstí nepozornosti obrany využívá Hurt a podél brankáře vyrovnává skóre ve 40´. Nicméně naše obrana byla také chybující a Vaňous zapomíná za sebou rychlonohého útočníka a ten pohodlně mění skóre ve prospěch domácích 2:1.

Ve druhé půli už hrajeme svou hru a šance střídá šanci. Bohužel bez vstřelené branky. Šok přichází v 69´ a ojedinělý útok soupeře končí brankou 3:1. Zdálo se být rozhodnuto. Poté ještě Brejša zajel ostrým zákrokem do brankáře a byl vyloučen. Soupeř ovšem oplácí strčením do Brejši a vidí taktéž rudou kartu. Síly se vyrovnaly. V poslední 15´ jsme začali předvádět solidní fotbal a pěknou kombinační akci zakončuje bravůrně Popelka 3:2. V 85 ´ je ve vápně faulován Hurt a Rufer z pokutového kopu vyrovnává stav 3:3. V poslední tutové šanci se ocitá Mitlener, ovšem nastřeluje brankáře. Na pokutové kopy jsme díky Hotmarovi lepší a tak si dva body vezeme sebou domů.

Další utkání hrajeme na domácí půdě s těžkým soupeřem z Helvíkovic v neděli 19.5. od 16:00.

 

FK Česká Třebová - FK Kerhartice        5:0 (2:0)

Sestava: Hotmar - Klumpar, Müller, Popelka, Vaňous (87´Večeřa), Rufer, Vacek (89´Vítek), Langer  (78´Cejnar), Kubišta, Brejša (60´Mitlener), Křepela (89´Jakš)

branky: Křepela 2x, Rufer, Mitlener, Klumpar

Náš tým posílený o tři borce z A týmu udával od začátku až dokonce tempo hry a akce soupeře byly spíše ojedinělé. Ovšem tím nechci vůbec shazovat kvalitu soupeře, ba naopak. Kerhartice předváděli jeden z nejlepších výkonů, našich soupeřů. My se ovšem musíme zaměřit spíše na venkovní zápasy, které musíme zvládat tak, jak na domácí půdě. Tentokrát v neděli 12.5. zajíždíme na půdu Dolního Třešňovce.

 

Sobota 27.4.2019

TJ Tatran Lichkov - FK Česká Třebová                  1:0 (0:0)

Sestava - Hotmar, Jakš (46´Keprt - 71´Macko), Brejcha, Popelka, Večeřa, Cejnar, Abt, Kubišta, Plačko, Brejša, Mitlener

Náš nejhorší výkon celé sezóny jsme předvedli na hřišti nefotbalového Lichkova. Je sice pravda, že jsme na duel jeli velice oslabeni, ovšem nato se nemůžeme vymlouvat. Vůbec nám nefungovala křídelní hra, a když se tu a tam povedl centr s pravé strany, naši útočníci se nedokázali prosadit.

Soupeř využil zaváhání naší obrany ve 48´ a ujímá se vedení přízemní střelou podél Hotmara. My si vytvoříme pár šancí, ale bez důrazného zakončení nemáme šanci být úspěšní. Když nám pak pan "rozhodčí" neuzná jasný gól, utkání končí výhrou domácích.

Měli bychom se nad sebou zamyslet a přistoupit jak ke tréninkům, tak i k zápasům zodpovědněji. Takové soupeře musíme porážet s minimálně pětigólovým rozdílem, pokud chceme pomýšlet na postup. Musíme poděkovat Martinu Brejchovi za to, že s námi do dalekého Lichkova jel. Jinak bychom odehráli zápas v deseti lidech.

Příští zápas hrajeme na domácí půdě 5.5.od 16:00 proti Kerharticím.

 

Neděle 21.4.2019

FK Česká Třebová „B“ - TJ Luková     9:2 (3:1)

branky - Mitlener, Hurt, Ezr 2x, Rufer 2x, Abt, Hudač 2x

 

sestava - Ezr M. - Vaňous (78´Vítek), Švec, Gregor, Plačko (67´Večeřa), Mitlener (74´Jakš), Hurt (51´Hudač), Pachl, Cejnar, Ezr, Rufer

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali tým z Lukové. Hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a více méně se čekalo na 1. gól. V 15´ zakončuje náš kapitán Hurt pěkné sólo kličkou gólmanovi 1:0. Poté pálíme jednu šanci za druhou. Skóre pak mění Rufer z penalty 2:0. Ojedinělý útok soupeře bohužel končí brankou 2:1. Dokonce poločasu ještě skóruje Mitlener, kdy využívá ideální přihrávku Rufera 3:1. Ve druhé půli jasně dominujeme a brankami Ezra, Rufera, Abta a Hudače dáváme soupeřovi jasně vědět, kdo je tady pánem.

K příštímu utkání zajíždíme v sobotu na hřiště Tatranu Lichkov. Výkop je od16:00

 

 

Neděle 7.4.2019

FK Česká Třebová „B“ – Žichlínek „B“         4 : 1  (1:0)

Branky: Popelka, Rufer, Hurt, Vaňous

Sestava: Hotmar – Cejnar, Popelka, Keprt, Abt, Vítek (61´Hůlka), Pachl, Vacek (46´Vaňous), Mitlener, Rufer (78´Večeřa), Hurt

Při mnoha vynucených absencích jsme skládali mužstvo těžko do kupy. Utrpěli jsme povinné vítězství, které mělo být daleko vyšší. Soupeř se celý zápas bránil a neproměňování šancí z naší strany bylo až trestuhodné.

 

 

 

Trenér: Jaroslav Macko  (mackoj@seznam.cz;  774998654)

 

 

Zprávy z podzimních mistrovských utkání:

Neděle 21.10.2018

FK Česká Třebová "B"- FK Mistrovice           2:1   (1:0)

Sestava: Bárta - Plačko, Švec, Popelka, Vaňous (87´Jakš), Abt, Pachl, (75´Hůlka), Rufer, Stolín, Brejša, Hudač (23´ Mitlener), připraven Večeřa, Holec

Střelci: pokutový kop 35´ Švec, pokutový kop 58´ Rufer

V posledním zápasu podzimu jsme přivítali 2. tým tabulky z Mistrovic.  Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a čekalo se na první šance. V 16´ se ocitá sám na malém vápně Brejša, ale nastřeluje obránce. Z dálky se zastřeluje Filda Abtů, ovšem míjí zařízení. I naše obrana byla v první půli na pozoru a centrovaný míč uklízí osamocený mistrovický útočník za záda Bárty. Gól nebyl uznán pro offside. Ve 35´ se již skóre mění, Rufer se ideálně uvolnil ve vápně a soupeř ho nesmyslně zastavuje ostrým faulem. Švec se z pokutové značky nemýlí. Poté přežijeme dva rychlé útoky a díky Bártovi se skóre nemění.

Ve druhé půli  se naše hra nesmyslně přizpůsobila soupeřovu nakopáváním a oko fanouška z naší strany pláče. Výjimkou je pěkná akce Mitlenera, ovšem z malého vápna jde střela vysoko nad. Poté nastala kritická 20´tovka. Soupeř nás zatlačil na naši polovinu a vyloučení Brejši v 75´ tomu nepřidá. Mistrovice 2x nastřelují tyč poté ve zmatku na malém vápně i břevno. Než se z toho tlaku oklepeme, utíká všem Rufer a tváří v tvář mistrovickému gólmanovi vyjde naprázdno. Naštěstí jíž dohrajeme utkání bez obdržené branky. Náš poslední domácí zápas v roce 2018 zakončíme tak nejhorším podzimním výkonem, ovšem se šťastným koncem. Je zcela na místě, že v zimě budeme muset začít konečně pořádně trénovat.

 

 

Sobota 13.10.2018

AFK Kunvald - FK Česká Třebová "B"                   1:3  (1:1)

Sestava: Holec, Plačko (75´ Večeřa), Švec, Popelka, Vaňous (88´ Jakš), Hudač, Hurt, Keprt, Abt, Fohl (46´Chládek), Mitlener (46´ Rufer)

Střelci: Abt, Vaňous, Chládek

Naše obavy z maličkého a hrbolatého hřiště se potvrdily se vším všudy. Soupeř zazdil své pokutové území a my jej stěží zdolávali. Vše bere na sebe ovšem Filda Abtů v 21´ a pěknou přízemní střelou se ujímáme vedení 0:1. Poté se ještě Hudač z levé strany zastřeluje a těsně míjí kunvaldskou branku. Šok přichází ve 28´, kdy po rohovém kopu soupeř nikým nehlídaný vyrovnává skóre.

Ve druhé půli jsme zvýšili obrátky a myslím, že i soupeřovi docházeli síly. V 63´ po pěkném centru Chládka zakončuje Vaňous hlavou na 1:2. Poté aktivní Chládek bere klid našich řad na sebe a dělovkou z levé strany navyšuje skóre na 1:3. Konec utkání máme pod kontrolou.

Poslední utkání podzimu hrajeme na domácí půdě v neděli 21.10. od 15:00 s druhým týmem tabulky z Mistrovic.

 

 

TJ Sokol Rudoltice B - FK Česká Třebová      1:8 (1:3)

Sestava: Holec - Plačko (46´Hudač), Švec, Popelka, Vaňous (62´Večeřa), Abt, Pachl, Rufer (73´Hůlka), Stolín, Hurt, Brejša (54´ Fohl)

Střelci: Rufer, Brejša, Pachl, Hudač, Hurt, Abt, Popelka, Hůlka

Na pěkném hřišti v Rudolticích nás soupeř zaskočil rohem ve 13´ a naše obrana se jen dívala 1:0. Začátek jak z hororu. Po inkasovaném gólu začínáme předvádět svoji hru a šanci střídá jedna za druhou. Ve 23´, 28´a 35´otáčíme skóre první půlky na naší stranu. Za zmínku stojí dělovka Brejši, kdy rudoltické břevno se třese ještě teď. Ve druhém poločase soupeřovi dochází dech a my se utápíme v šancích. Pěkným gólem se blýskl Hudač z cca 35 m do pravého horního růžku. To samé zopakoval Abt ovšem ještě o 5 metrů dále. Zastřelil se i stopér Popelka po pěkné akci s Hurtem. Ten poté střílí také další ze svých pěkných gólů. No a když Hůlka si v 81´ pohraje s rudoltickou obranou stanovuje celkové skóre zápasu na 1:8. Zápas jasně v naší režii.

Další zápas hrajeme v Kunvaldu v sobotu 13.10. od 15:00.

 

 

FK Česká Třebová - Sokol Boříkovice   6:1   (4:1)

 

Sestava: Bárta – Plačko (67´Vaňous), Fučík, Švec, Popelka, Hurt, Pachl (80´Holec), Stolín, Borek, Rufer, Brejša (60´ Mitlener)

Střelci: Borek 3x, Brejša, Hurt, Pachl

K našemu očekávanému zápasu přijel zatím neporažený tým z Boříkovic. Chtěli jsme soupeře zaskočit už od začátku a to se nám podařilo na 100%. Hned v 1´, ve 2´ a v 5´ skórujeme a troufnu si říct, že utkání rozhodujeme. V 21´ fauluje Švec boříkovického útočníka na hranici velkého vápna a aktivní Krejčí se z přímého kopu nemýlí. V první půli ještě Hurt potrestal soupeřovu hrubku ve vápně  a poločas tak končí 4:1.

Ve druhé půlce jsme již kontrolovali hru a 2 přidané góly z naší strany tomu dali jasný obrázek. Musíme pochválit tým hlavně za začátek zápasu, kdy kluci na soupeře vlétli a 3 rychlými góly rozhodli zápas.

K dalšímu utkání zajíždíme do Rudoltic v neděli 7.10.

 

 

TJ Sokol Helvíkovice - FK Česká Třebová      3:3    PK 10:9  (2:2)

 

Sestava: Holec, Plačko (67´ Vaňous), Popelka, Švec, Abt (76´ Hůlka), Chládek, Pachl, Stolín, Borek, Rufer, Brejša

Branky: Stolín 2x, Brejša

Na další utkání jsme zajížděli na předměstí Žamberka, do Helvíkovic. Kdo to hřiště trochu zná, ví, že hřiště patří k nejmenším v okrese. To bylo asi nejdůležitějším článkem zápasu, neboť soupeř toho uměl znamenitě využít. Sice jsme už od 13´ prohrávali z přímého kopu 1:0, ovšem poté jsme si dokázali vždy vytvořit jednogólový náskok. V 50´ ovšem trestá naši nepozornost  aktivní Ulvr na 3:3. Do konce ovšem zbývá spousty času. Soupeře zamkneme před jejich pokutové vápno, ovšem bez vytíženého gólu. Když tutovou šancí v 85´ pálí Brejša, dojde k pokutovým kopům. Tentokrát jsme v nich byli poraženi a Helvíkovice získávají 2 body.

Další očekávané utkání odehrajeme v sobotu 29.9. na domácí půdě s lídrem tabulky Boříkovic, které doposud neztratily ani bod.

Zápas začíná již od 15:30 hod.

 

 

16.8.2018, Česká Třebová

FK Česká Třebová - Sokol Dolní Třešňovec    8:1  (4:0)

sestava – Holec - Kubásek, Popelka, Vaňous (46´ Jakš), Abt (68´ Večeřa), Chládek (75´ Hůlka), Pachl, Rufer, Hudač, Mitlener (46´Brejcha), Hurt

střelci: Chládek 2x, Hurt 3x, Rufer 2x

K dalšímu domácímu utkání jsme přivítali soupeře z Dolního Třešňovce. Hned od začátku jsme svou aktivní hrou a vysokým presingem donutili soupeře k chybám a hned v 1´ uklízí míč do soupeřovi branky Chládek. V první půli není co vytknout našim borcům a skóre 4:0 jasně vypovídá za své. Aktivní Hurt zatápí soupeřovi, jak se dá, a ten si s ním neví rady. Ve druhé půli si vybíráme 20´tovku uspávajícího fotbalu a fanoušek musel být rozhořčen. Ve druhé 20´tovce už opět vezmeme otěže do svých rukou a přidáváme další 4 góly. Utkání se muselo fanouškům líbit, neboť i soupeř nepřijel jen bránit a akce se střídali jak na běžícím páse.

Příští utkání hrajeme v sobotu 22.9. na hřišti Helvíkovic.

 

 

 

Kerhartice - FK Česká Třebová                3:4 PK (2:1)

 

sestava - Holec, Plačko,Popelka, Vaňous (88´ Večeřa), Chládek, Kubišta, Borek, Hudač (72´ Hůlka), Mitlener (46´Fohl), Hurt, Keprt

střelci - Borek, Chládek, Fohl

 

K dalšímu utkání jsme zajížděli na 3. tým tabulky z Kerhartic. Běžela 8´ a naše zaskočená obrana jen přihlíží dorážce z malého vápna 1:0. Poté ovšem začneme hrát, co jsme si řekli a hned  si vytvoříme 3 100% šance. Bez úspěchu. Opět nás zaskočí soupeř rychlým protiútokem a  procházkou středem hřiště zvyšuje kerhartický útočník na 2:0. My stačíme odpovědět do poločasu Borkem z pokutového kopu 2:1.

Ve druhé půli jsme byli na hřišti jen my a herně jsme soupeře přehrávali ovšem po velké vápno. Spoustu nepovedených finálních přihrávek nám kazí radost. Ve 74´ se konečně dočkáme dorážkou Chládka 2:2. Dokonce 10´ před koncem uklízí Fohl míč do branky po pěkné křídelní akci Plačko - Chládek - Fohl 2:3. Bohužel naše dobře hrající obrana si vybírá slabou chvilku a Popelka pouští balón na volného soupeře a ten dělovkou vyrovnává stav na konečných 3:3.

Na dlouhotrvající penalty 14:15 soupeře nakonec zdoláme a odvážíme si tedy aspoň 2 body.

Příští utkání hrajeme v neděli 16.9. s týmem z Dolního Třešnovce od 16:00

 

 

 

FK Česká Třebová B - Tatran Lichkov           11:1 (8:1)

sestava – Hotmar - Plačko, Švec, Popelka, Vaňous (71´ Večeřa), Hurt, Pachl (20´Fohl), Borek, Stolín, Brejša (46´ Mitlener), Rufer (46´ Abt), připraven Holec

branky - Borek 3x, Pachl, Popelka, Brejša 3x, Fohl, Stolín, Abt

V dalším utkání jsme přivítali soupeře ze spodní části tabulky a na hřišti to tak i vypadalo. Hned ve 40 vteřině se ujímáme vedení Borkem. Poté soupeři ukazujeme jasně, kdo je na hřišti pánem. Víceméně se hraje na jedné polovině. Pouze ve 31´využívá lichkovský útočník naše nedorozumění v obraně a koriguje poločasové skóre na 8:1.

Ve druhé půli se přizpůsobíme hře soupeře a skóre se mění již jen 3x na celkové 11:1. Je těžké motivovat kluky k aktivní hře po celých 90´, ovšem nespočet neproměněných šancí by nás mohlo v příštím zápase třeba mrzet, kdy zajíždíme v sobotu 8.9 na půdu do Kerhartic.

 

 

 

TJ Luková - FK Česká Třebová "B"     2:5 (0:3)

 

branky - 14´ - Pachl, 17´ - Mitlener, 32´- Hudač, 63´- Švec, 80´ - Mitlener

sestava - Hotmar, Brejcha (57´Večeřa), Švec, Popelka, Vaňous, Chládek, Pachl, Rufer (46´Rufer), Hudač (79´ Hůlka), Mitlener (88´Holec), Fohl,

připraveni - Hůlka, Holec, Večeřa, Brejša

 

K dalšímu utkání jsme zajížděli na doslova horkou půdu do Lukové. Hřiště, na kterém se nedalo kombinovat, spíše vyhovovalo domácímu týmu. Naštěstí se s tím kluci vyrovnali a soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu. Bylo otázkou, kdy přijde první gól. Opět se trápíme v koncovce, i když poločas 0:3 tomu nenapovídá.

Ve druhém poločase za stavu 0:4 si vybíráme slabou chvilku zápasu a inkasujeme hned 2x po zbytečných chybách ve středu hřiště. Poté se opět vzpamatujeme a ještě několik slibných šancí končí pouze jednou brankou na konečných 2:5.

Další utkání hrajeme 2.9. s týmem Tatran Lichkov.

 

 

 

FK Česká Třebová B - TJ Sokol Tatenice B 5:2 (0:0)

 

sestava: Hotmar, Plačko (65´Abt), Pachl, Popelka, Vaňous, Chládek (46´Hudač), Kubišta, Borek, Hurt, Brejša (82´Hůlka), Mitlener (46´Rufer)

 

branky: Hudač - 55´, Borek - 63´, Hurt - 67´, Brejša - 79´, Rufer – 86´

 

V tomto utkání jsme narazili na lepšího soupeře než minulý týden a podle toho to vypadalo i na hřišti. Soupeř z Tatenic bránil hluboko v bloku a my se s těží dostávali do zakončení. V první půli jsme měli jednu 100% šanci, ale Brejša míří dělovkou těsně nad.

Ve druhé půli jsme zvýšili tlak a brankou již v 55´ se ujímáme vedení díky Hudačovi. Poté soupeř pootevřel vrátka a šancí přibývalo. Z toho pramenili další branky. Tým z Tatenic hrozil z rychlých protiútoků. Dva se mu podařilo dokončit a 2x snižuje skóre. Utkání jsme měli ovšem pod kontrolou a takzaslouženě 3 body zůstali doma.

Příští utkání hrajeme v neděli 26.8. v Lukové.

 

 

 

Žichlínek - Česká Třebová "B"     1:9 (1:4)

branky - Borek 3, Rufer, Plačko, Kubišta, Abt, Popelka, Holec


Do prvního utkání, ve kterém jsme nevěděli co očekávat, jsme vlétli s chutí
a hned s velkým tlakem. Od začátku až do konce jsme jasně ukazovali, kdo je na hřišti pánem.

Na pěkném hřišti jsme předváděli kombinační fotbal se spousty šancí. Výsledek hovoří za vše. Samozřejmě, že máme ještě spoustu rezerv, jak po fyzické stránce, tak co se týče sehranosti týmu. To ovšem doufejme doladíme během podzimu. V příštím utkání 19.8. nás čeká na domácí půdě rezervní tým z Tatenic.

 

 

Tabulka po podzimní části

     

  Tým

 

Z

 

V

 

VP

 

PP

 

P

 

Skóre

 

B

 
 

1.

 

  FK Česká Třebová B

 

11

 

9

 

1

 

1

 

0

 

63:17

 

30

 
 

2.

 

  Sokol Boříkovice

 

11

 

9

 

0

 

1

 

1

 

33:13

 

28

 
 

3.

 

  FK Mistrovice

 

11

 

7

 

2

 

0

 

2

 

42:12

 

25

 
 

4.

 

  TJ Sokol Tatenice B

 

11

 

6

 

2

 

1

 

2

 

28:14

 

23

 
 

5.

 

  FK Kerhartice

 

11

 

6

 

0

 

2

 

3

 

43:18

 

20

 
 

6.

 

  TJ Sokol Helvíkovice

 

11

 

4

 

2

 

2

 

3

 

28:28

 

18

 
 

7.

 

  Žichlínek B

 

11

 

4

 

2

 

1

 

4

 

22:28

 

17

 
 

8.

 

  TJ Sokol Dolní Třešňovec

 

11

 

3

 

0

 

1

 

7

 

18:41

 

10

 
 

9.

 

  Sokol Rudoltice B

 

11

 

2

 

1

 

1

 

7

 

16:36

 

9

 
 

10.

 

  AFK Kunvald

 

11

 

2

 

1

 

1

 

7

 

10:36

 

9

 
 

11.

 

  TJ Tatran Lichkov

 

11

 

2

 

1

 

0

 

8

 

16:43

 

8

 
 

12.

 

  TJ Luková

 

11

 

0

 

0

 

1

 

10

 

7:40

 

1

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2018:

neděle   12.8.   Žichlínek B - FK             1:9

neděle   19.8.   FK - Tatenice B              5:2

neděle   26.8.   Luková - FK                   2:5

neděle     2.9.   FK - Lichkov                 11:1

sobota     8.9.   Kerhartice - FK              3:3 pen. 14:15 

neděle   16.9.   FK - Dolní Třešňovec    8:1

sobota   22.9.   Helvíkovice - FK           3:3 pen. 10:9

sobota   29.9.   FK - Boříkovice             6:1

neděle   7.10.   Rudoltice B - FK           1:8

sobota 13.10.   Kunvald - FK                 1:3

neděle 21.10.   FK - Mistrovice              2:1