Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost

 

p1060388.jpg

starsi-zaci.jpg

 

 

Zprávy staršího dorostu z mistrovských utkání:

Sobota 15.9.2018 10,15 hodin

SS Ostrá - FK Česká Třebová       5:1 /4:0/

Branky: 46 minuta Bačík z penalty.

Sestava: Hýbl.V.- Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L., Deml J. – Bačík, Číž Matěj

Střídání: 46´Štos za Gregora, 75´Vítek za Číže, 80´Deml M.za Hýbla a V.Hruška za Bačíka.

1.poločas: úvod utkání patřil domácímu celku, kteří hráli s velkým nasazením a vyhrávali osobní souboje a naše hráče donutili k chybám. V 17´minutě po standartní situaci, domácí dávají první branku. Ve 23´minutě chyba  našeho brankáře, kdy při odkopu trefil záda našeho hráče a bylo to 2:0 a za minutu brejk domácích, prudká nahrávka z pravé strany, nikde, nikdo a náš vracející hráč si dává vlastí branku a je to 3:0. Ve 40´minutě po akci z levé strany a zpětné přihrávce nám domácí vstřelili čtvrtou branku a bylo vymalováno.

2.poločas: Ve 46´minutě jsme snížili na 1:4, byli jsme sice více na míči, ale opět ztráta - rychlí brejk v 59´ a domácí zvyšují na 5:1. Další minuty měli naši hráči více míč v držení, ale efektivita prakticky žádná, každá akce končila u pokutového území soupeře. Naši hráči podali velice matný výkon se soupeřem, který bojoval o každý míč, hrál jednoduše a donutil naše hráče k obrovským hrubkám. Naši hráči dostali velkou lekci a musí se z toho poučit.

 

 

Neděle 9.9.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – Tempo Praha 0:0 Penalty:4:2

Branky: penalty Deml M. Hruška, Hýbl L. Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V.- Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Borek, Hýbl L., Deml J. – Bačík, Číž

1.poločas: úvod utkání patřil hostům, kteří byli více na míči a snažili se dostat dlouhými míči za naší obranu a některé akce zkoušeli i přes střed hřiště, ale naši hráči pozorně bránili a snažili se hrát na brejky, ale také obrana hostujícího celku byla pozorná. Hosté měli šanci z rohového kopu, kdy nekrytý hráč hostí dává hlavou vedle. Naši hráči se dostali taky do šance /Bačík/, ale trefil jen břevno hostující branky.

2.poločas: Úvod patřil opět hostům, kteří naše mužstvo přehrávali kombinační hrou a převážně hrozili ze standartních situací a několikrát mělo i naše družstvo štěstí. V 60. minutě jsme poprvé ve druhém poločase ohrozili branku. Dále byl průběh hry stejný, naše družstvo s vypětím sil bojovalo a bránilo a nakonec uhrálo s velkým favoritem bod a na penalty dokonce vyhrálo 4:2 a tak se zrodilo velké překvapení. Naši hráči zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a soudržnost. Stínem utkání je zranění Matěje Borka, který patřil k nejlepším hráčům našeho týmu.

 

 

 

Sobota 1.9.2018 11,00 hodin

FK Slavoj Vyšehrad - FK Česká Třebová                 4 : 1

Branka: 30´Číž

Sestava: Ezr - Cejnar, Jiřánek, Herclík, Srb (79´Meszaros) – Fohl (83´Deml M.), Borek, Hýbl L. Deml J. – Bačík, Číž (79´Vítek)

1.poločas: úvod utkání vyrovnaný, domácí byli více důraznější v osobních soubojích a v 17´po první střele na branku se ujímají lacino vedení 1:0. Naši hráči se do hry dostávali pomaleji, přechod obrany do útoku byl pomalý. Postupem času od 25 ´minuty jsme si vypracovali několik vyložených šancí a ve 30´jsme srovnali na 1:1. Další minuty patřili našemu družstvu, ale neproměnili jsme několik vyložených šancí a tak poločas skončil 1:1.

2.poločas: Úvod se nám vůbec nepovedl a po hrubce v 50´ve středu pole a po centru z levé strany, po odraženém míči a druhé střele na branku domácí vedou 2:1. Domácí po brance ožili, měli více ze hry, naši hráči se snažili, ale hráli hodně komplikovaně, chyběla jednoduchost a důraz v osobních soubojích, ale přesto naši hráči měli územní převahu, ale opět neproměněné šance nás připravili o lepší výsledek, a jak to ve fotbale bývá, domácí nás potrestali a v závěru utkání dvěma brankami a byl z toho debakl 4:1 pro domácí družstvo.

Výsledek neodpovídá průběhu hry, ale na to se nehraje.

 

 

Středa 29.8.2018  15,45 hodin.

FK Česká Třebová-TJ Svitavy     1:2 /1:1/.

Branka: Číž.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip, Štos David, Kolář Daniel.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

1.poločas: úvod utkání patřil hostům a v 5´dávají branku a vedou 1:0. Naši hráči začali velice vlažně a nemohli se dostat do tempa a hosté kontrolovali hru, byli lepší v důrazu, vyhrávali souboje, naši hráči působili ospalým dojmem, přesto se podařilo vyrovnat na 1:1, branku vstřelil Číž.

2.poločas byl pokračováním  1.pol. Našim hráčům chyběla chuť do hry, naši hráči byli zabrždění, u všeho byli pozdě a hosté toho využili a po nedorozumění celé obrany včetně brankáře dávají laciný gól na 2:1. Naši hráči si vypracovali gólové příležitosti, především ze standartek, ale nic neproměnili, vše bylo pomalé a nic se nedařilo a tak jsme prohráli 2x za sebou 2:1.

Družstvo nepodalo dobrý výkon.

 

 

Sobota 25.8.2018  11,00 hodin.

FK Česká Třebová-FK Meteor Praha B          1:2 /1:0/

Branka: Herclík.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip, Štos David.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

 1.poločas: úvod utkání opatrný, hosté sebevědomější, postupem času naši hráči dobře kombinovali a soupeře dostali pod tlak a ve 31´minutě naši hráči po pěkné kombinaci Demla, Borka a Herclíka posledně jmenovaný dává branku na 1:0. Branka naše hráče hodně zvedla a hosté museli řešit několik slibných akcí našeho družstva. Soupeř si vypracoval dvě příležitosti, ale obrana v čele s brankářem to vyřešila.

2.poločas: úvod patřil hostům, naše obrana musela řešit několik nebezpečných akcí soupeře, ale trest přišel v 54´, kdy hosté byli důslední v našem pokutovém území a vyrovnali na 1:1. Soupeře branka velmi povzbudila a naši hráči byli pod velkým tlakem, ale branku hosté nepřidali. Tlak opadl a naši hráči od 70´minuty převzali taktovku a vypracovali si dvě velké příležitosti, které zlikvidoval výborný brankář Meteoru. Závěr utkání byl pro naše hráče krutý. V 88´po rohovém kopu hosté vstřelili branku a výsledek byl 1:2 pro hostující družstvo. Naši hráči si za předvedený výkon určitě bod zasloužili.

 

 

Sobota 18.8.2018  11,00 hodin.

V.Žižkov B – FK Česká Třebová  2:3/0:2/                Penalty 3:4

Hráno ve velkém vedru na trávě  v Dolní Počernici.

Branky: Borek, Deml.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

1.poločas vyrovnaný, takticky dobře zvládnutý. Pěkné branky Demla a Borka a vedení 2:0 pro naše družstvo. Naši hráči dobře bránili, domácí hrozili za standartek a po křídlech.

2.poločas úvod vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu hřiště, ale po nedorozumění obrany a brankáře domácí velice lacino snížili a vyrovnali na 2:2. Naši hráči po vyrovnání byli aktivnější, ale branku již nevstřelili a tak o druhém bodu rozhodli penalty, které naši hráči zvládli lépe. Naši hráči podali bojovný soudržný výkon.

 

 

Zprávy mladšího dorostu z mistrovských utkání:

Sobota 15.9.2018 12,15 hodin

SS Ostrá - FK Česká Třebová       3:2 /1:2/

Branky: Číž 2x

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Jílek, Kadlečík (75´Aqua), Štos – Číž (60´Kolář M.), Hruška, Deml M., Krása – Kolář Š. (80´Vašata), Procházka

Náhradníci: Kolář Matěj, Aqua, Vašata.

 1.poločas: nastoupili jsme bez zraněného Vašaty. Celý poločas jsme měli velkou převahu a jen díky neproměňování 100% šancí, kterých jsme měli několik, jsme se připravili o lepší konečný výsledek.

2.poločas: měli jsme opticky více za hry, ale byli to domácí hráči, kteří otočili výsledek, bojovali o každý míč a nakonec těsnou výhru uhájili.

Soupeř to byl hratelný, rozhodlo neproměňování šancí, takového soupeře už mít nebudeme.

 

 

Sobota 9.9.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – Tempo Praha 1:4 /0:1/

Branka: Matěj Deml z penalty.

Sestava: Mikulka – Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š., Procházka

Náhradníci: Kolář Matěj, Aqua, Synek, Rybka, Jílek.

1.poločas: hosté měli raketový nástup a naši hráči byli pod obrovským tlakem a se štěstím odolávali do 17 minuty, kdy hosté proměnili jednu z mnoha šancí. Postupem času se naši hráči vymanili z velkého tlaku, ale branku hostí jsme vážněji neohrozili.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase, hosté byli jednoznačně lepší a spalovali jednu šanci za druhou a to ještě spoustu šancí soupeře zlikvidoval náš brankář Mikulka, který naše družstvo držel nad vodou. Naší branku vstřelil Matěj Deml z penalty v 70.minutě a snižoval stav na 1:3. Pro naše hráče to byl soupeř velice kvalitní a po nuceném vystřídání hráčů Štose, Mezsarose, Číže to byla hra na jednu branku.

 

 

 

Sobota 1.9.2018 13,15 hodin

FK Slavoj Vyšehrad – FK Česká Třebová       0:1/0:0/

Sestava: Mikulka - Mezsaros, Vašata, Kadlečík (49´Procházka), Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š (81´Agwa). Kolář M. (90´Rybka)

Náhradníci: Procházka, Aqua, Synek, Rybka.

1.poločas: domácí hráči měli územní převahu, ale naši hráči dobře bránili a tak akce domácích končili na dobře organizované obraně v čele s brankářem Mikulkou.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase, domácí byli aktivnější a naši hráči hráli pouze na brejky. V 70´minutě po faulu na Koláře Šimona v pokutovém území jsme měli výhodu pokutového kopu, kterou proměnil Matěj Deml a zrodilo se tak velké překvapení a naši hráči zvítězili 1:0. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a zlepšený důraz v osobních soubojích.

 

Středa 28.8.2018  18,00 hodin.

FK Česká Třebová – TJ Svitavy   0:5/0:2/

Sestava: Mikulka – Mezsáros (14´Jílek), Vašata, Kadlečík, Štos – Číž (61´Kolář M.), Hruška, Deml M. Krása – Kolář, Š (78´Synek), Procházka (53´Rybka)

Náhradníci: Kolář M., Aqua, Synek, Rybka, Jílek.

1.poločas: hosté byli jednoznačně kombinačně lepším družstvem, vstřelili dvě branky v 17´a v 34´minutě.

2.poločas průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase. Hosté kontrolovali hru, dobře o sobě věděli. Branky padly ještě tři, ale do naší sítě a to v 53´, 57´a 79 minutě.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči na soupeře nestačili, zaostávají v osobních soubojích, hra 1na 1 a chybí kondice. Další zápasy budou opět těžké doufáme, že se z toho hráči poučí a nastane zlepšení.

 

 

Sobota 25.8.2018  13,15 hodin.

FK Česká Třebová – FK Meteor Praha B                 0:4 /0:2/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š.Procházka

Náhradníci: Kolář M., Aqua, Synek, Rybka.

1.poločas: úvod vyrovnaný do 12´, kdy hosté po faulu v našem pokutovém území vstřelili první banku z penalty. Hosté byli kombinačně lepší a ve 21´po chybě ve středu obrany zvyšují na 2:0. Naši hráči se snažili ve 30´vstřelili branku, ale pro postavení hry, branka nebyla uznána.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase. Hosté kontrolovali hru, dobře o sobě věděli. Branky padly ještě dvě, ale do naší sítě a to v 65´ opět po chybě ve středu obrany a v 75´ po rohovém kopu. Naši hráči mohli dát jednu branku, ale střela Matěje Demla skončila na břevně hostujícího družstva.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči pokud chtějí hrát v této soutěži důstojnou roli se musí zlepšit ve všech herních činnostech a více na sobě pracovat.

 

 

 

Sobota 18.8.2018  13,15 hodin.

V.Žižkov B. – FK Česká Třebová           10:1/6:0/

Hráno za úmorného vedra v Dolní Počernici.

Branka: Číž Matěj.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Kolář M., Hruška, Deml M. Krása – Kolář, Š.Procházka

Náhradníci: Číž, Aqwa, Synek, Číž.

1.poločas: domácí hráči začali utkání ve velkém tempu, dobře kombinovali,hráli jednoduše, produktivně, naši hráči vůbec nic nestíhali a tak poločas skončil 6:0 pro domácí.

2.poločas domácí nepolevili a hráli opět velmi dobře a zaslouženě vyhráli tak velkým rozdílem. Pro naše hráče je toto utkání velké poučení.

Zpracoval: Z. Kocman.

 

 

 

Zprávy z přípravných utkání:

Sobota 3.8.2018  10,00 hodin.

FK Choceň – FK Česká Třebová            2:2/0:1/

Hráno na kvalitní trávě v Chocni.

Branky: Borek,Deml Matěj z penalty.

Sestava 1.poločas: Hýbl V. - Cejnar, Jiřánek, Štos, Srb - Mezsáros, Borek, Číž, Deml J.– Fohl, Hýbl Lukáš

Sestava 2.poločas: - Synek, Hruška, Vašata, Kadlečík - Procházka, Jílek, Deml M., Kolář M.-Kolář Š. Aqua Paul

1.poločas převaha našeho družstva, neproměněné šance. 2.poločas domácí lepší, hráli do protiútoku, naši hráči hráli ustrašeně. Utkání splnilo účel.

 

 

Sobota 28.7.2018  15,30 hodin.

FK Česká Třebová – FK Admira Praha          4:6 /3:3/

Hráno v Ústí nad Orlicí.

Branky: Mezsáros, Fric, Herclík, Kolář Matěj.

Sestava 1.poločas: Ezr - Mezsáros, Jiřánek, Štos, Srb - Číž, Borek, Herclík, Deml – Fric, Procházka

Sestava 2.poločas: Ezr - Jílek, Jiřánek, Vašata, Synek - Hruška, Krása, Deml M. Kolář M.-Kolář Š. Rybka

1.poločas vyrovnané utkání. Hrálo se útočně v dobrém tempu. 2.poločas tempo opadlo vlivem velkého tepla a velkého množství střídání. Utkání splnilo účel.

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2018:

sobota  18.9.     Viktoria Žižkov B - FK     2:3 pPK a 10:1  

sobota  25.8.     FK - Meteor Praha B      1:2 a 0:4

středa   29.8.     FK - Svitavy                   1:2 a 0:5

sobota    1.9.     Vyšehrad B - FK            4:1 a 0:1

neděle    9.9.     FK - Tempo Praha         0:0 (4:2) a 1:4

sobota  15.9.     Ostrá - FK                      5:1 a 3:2

neděle  23.9.     FK - Trutnov                  10:00 a 12:15

neděle  30.9.     Vlašim - FK                   10:00 a 12:15    BUS 6:00

neděle  7.10.     FK - Ústí n.O.                10:00 a 12:15

sobota 13.10.    FK - Benešov B             10:00 a 12:15

sobota 20.10.    Střešovice - FK              12:45 a 15:00    BUS 8:45

neděle 28.10.    FK - Kolín                      10:00 a 12:15

sobota   3.11.    Třebeš - FK                   10:00 a 12:15    BUS 7:30

sobota 10.11.    FK - Admira Praha B     10:00 a 12:15

sobota 17.11.   RMSK Cidlina - FK       10:00 a 12:15    hř. UMT Chudonice    BUS 7:00

 

 

 

Realizační tým:

vedoucí mužstva: Tulis Pavel
trenéři: Kocman Zdeněk (602 360 558)

            Pachta Ladislav
             Hašek Jiří 

 

Soutěž: Česká divize dorostu U19 a U17