RMSK Cidlina - FK Česká Třebová       3:3 /2:0/ Penalty 3:4

Branky: Deml, 2x Číž

Penalty proměnili: Číž, Hruška, Mezsaros, Vašata.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml ,Horák – Kolář Š. Krása Matěj

Střídání: 50´Synek za Jílka, 55´Kolář M.za Štose, Fečko za Krásu, 59´Řehoř za Koláře Š., 88´Rybka za Řehoře.

Naši hráči nezačali dobře a po chybách obrany a brankáře jsme prohrávali v 19´ 2:0. Domácí hráči byli rychlejší, hráli jednoduše. Naopak naši hráči hráli komplikovaně, nic jim nevycházelo, na branku domácích jsme vystřelili pouze jednou. Ve druhém poločase po několika změnách v rozestavení našeho družstva došlo ke zlepšení a měli jsme i více míč na našich kopačkách a v 67´minutě snížil pěknou střelou Matěj Deml na 1:2 a v 70´minutě po individuální akci vyrovnal Matěj Číž na 2:2, v 78´to byl opět Matěj Číž, který otočil utkání na 3:2 pro naše družstvo. Bylo to velké drama, domácí nakonec vyrovnali v poslední minutě na 3:3 z trestného kopu a tak rozhodli pokutové kopy, které naše družstvo vyhrálo 4:3, když Mikulka dva pokutové kopy chytil.

Utkání dvou rozdílných poločasů skončil spravedlivou remízou. Všechny hráče je nutné pochválit za předvedené výkony po celou podzimní sezónu a poděkovat starším žákům za výpomoc v našem družstvu.

sobota 10.11.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – FK Admira Praha B      0:2 /0:1/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml, Horák – Kolář Š. Šmíd Daniel

Střídání: 50´Synek za Jílka, Krása za Štose, 70´Polášek za Šmída, 80´Rybka za Koláře Š., 83´Fečko za Hrušku.

Proti velmi dobému technickému družstvu sehráli naši hráči dobré utkání, hlavně v 1.poločase a škoda laciné branky, kterou obdrželi ve 32 ´po zaváhání naší obrany.

Ve druhém poločase už výkon nebyl tak dobrý, ale přesto nebylo utkání rozhodnuté. Rozhodnutí padlo v 82´, kdy hosté brankou z penalty potvrdili zasloužené vítězství. Naši hráči se snažili a je potřeba je pochválit za kladný přístup k utkání.

Sobota 3.11.2018 12,15 hodin

TJ Sokol Třebeš - FK Česká Třebová              0:3/0:0/

Střídání: 60´Synek za Šmída, Polášek za Koláře Š., 85´Rybka za Jílka.

Branky: Kolář Šimon, Číž Matěj, Deml Matěj.

Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí hráči hráli první poločas velmi dobře, měli převahu, vypracovali si i vyložené šance, které zlikvidoval Vojta Mikulka a tak skončil 1.poločas 0:0.

Druhý poločas začal pro naše hráče velice dobře. Šimon Kolář dává ve 46´ branku na 1:0, domácí to zaskočilo a naši hráči domácí družstvo začali přehrávat ve všech  herních činnostech, přidali ještě dvě branky Čížem a Demlem a zrodilo se tak nečekané, ale zasloužené vítězství našeho družstva. Pochvalu zaslouží celé družstvo za bojovný a nadšený výkon.

Neděle 28.10.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – SK Kolín 3:1/1:0/

Sestava: Mikulka – Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml M., Krása – Kolář M., Šmíd Daniel

Střídání: 55´Horák za Jílka, 65´Fečko za Krásu, Kolář Šimon za Koláře Matěje.

Naši hráči podali proti druhému celku tabulky vynikající výkon a postarali se o veliké překvapení soutěže.

Výborný a bojovný výkon podali všichni hráči. Nejlepšími hráči byli Číž Matěj, Šmíd Daniel, Štos David a Vašata Jakub. Stínem utkání je poranění ramene našeho brankáře Vojty Mikulky.

Sobota 20.10.2018 15,00 hodin

SK Střešovice 1911 - FK Česká Třebová                   5:0

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář M,Kolář Š.

Střídání: 60´Synek za Meszarose, 75´Aqua za Koláře Šimona, 80´ Rybka za Koláře Matěje

Naši hráči podali snaživý výkon proti vyspělému a rychlému soupeři. Od vyšší porážky nás zachránil brankář Vojta Mikulka.

Sobota 13.10.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová  - SK Benešov B       0:8 /0:3/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml M., Krása – Kolář M,Kolář Š.

Střídání: 46´Horák za Štose, 50´Synek za Jílka, 70´ Rybka za Koláře M., 79´Aqua za Koláře Šimona.

Soupeř velice kvalitní. Naši hráči se snažili, ale to na soupeře nestačilo a od vyšší porážky naše družstvo zachránil brankář Vojta Mikulka.

Neděle 7.10.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová - J.Ústí nad Orlicí    5:0 /2:0/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Kolář M., Hruška, Deml M. Krása – Procházka, Číž

Střídání: 60´Šmíd za Procházku, 65´Horák za Štose, 70´Kolář Š.za Krásu, 72´Synek za Koláře M., 80´Aqua za Kadlečíka.

Od prvních minut měli naši hráči velkou převahu a spalovali jednu šanci za druhou. První branka padla až ve 25´skóroval Procházka 1:0, 28´Krása 2:0.

2.poločas byl otázkou kolik branek soupeři vstřelíme. Na 3:0 dával branku Číž a poslední dvě branky vstřelil Marek Hruška. Naši hráči zvítězili zaslouženě.

Neděle 30.9.2018 12,15 hodin

FC Sellier Bellot Vlašim - FK Česká Třebová  6:0 /2:0/

Střídání: 46´Stach za Vašatu,46´Kolář M.za Meszarose,46´Rybka za Štose,70´Aqua za Jílka.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Synek, Deml M. Krása – Kolář Š. Jílek T.

Proti kvalitnímu celku se naši hráči celý zápas jen bránili a po vystřídání klíčových hráčů /o poločase/, kteří hráli za starší dorost to byl chaos a hra na jednu branku.

Neděle 23.9.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – MFK Trutnov       0:8 /0:2/

Střídání: 55´Jílek za Vašatu, 75´Aqua za Koláře Matěje, 46´Synek za Krásu, 73´Rybka za Procházku.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Kolář M, Deml M. Krása – Kolář Š., Procházka

Proti kvalitnímu celku se naši hráči celý zápas jen bránili a bylo jen otázkou času, kolik branek nám soupeř vstřelí.

Sobota 15.9.2018 12,15 hodin

SS Ostrá - FK Česká Třebová       3:2 /1:2/

Branky: Číž 2x

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Jílek, Kadlečík (75´Aqua), Štos – Číž (60´Kolář M.), Hruška, Deml M., Krása – Kolář Š. (80´Vašata), Procházka

Náhradníci: Kolář Matěj, Aqua, Vašata.

1.poločas: nastoupili jsme bez zraněného Vašaty. Celý poločas jsme měli velkou převahu a jen díky neproměňování 100% šancí, kterých jsme měli několik, jsme se připravili o lepší konečný výsledek.

2.poločas: měli jsme opticky více za hry, ale byli to domácí hráči, kteří otočili výsledek, bojovali o každý míč a nakonec těsnou výhru uhájili.

Soupeř to byl hratelný, rozhodlo neproměňování šancí, takového soupeře už mít nebudeme.

Sobota 9.9.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – Tempo Praha 1:4 /0:1/

Branka: Matěj Deml z penalty.

Sestava: Mikulka – Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š., Procházka

Náhradníci: Kolář Matěj, Aqua, Synek, Rybka, Jílek.

1.poločas: hosté měli raketový nástup a naši hráči byli pod obrovským tlakem a se štěstím odolávali do 17 minuty, kdy hosté proměnili jednu z mnoha šancí. Postupem času se naši hráči vymanili z velkého tlaku, ale branku hostí jsme vážněji neohrozili.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase, hosté byli jednoznačně lepší a spalovali jednu šanci za druhou a to ještě spoustu šancí soupeře zlikvidoval náš brankář Mikulka, který naše družstvo držel nad vodou. Naší branku vstřelil Matěj Deml z penalty v 70.minutě a snižoval stav na 1:3. Pro naše hráče to byl soupeř velice kvalitní a po nuceném vystřídání hráčů Štose, Mezsarose, Číže to byla hra na jednu branku.

Sobota 1.9.2018 13,15 hodin

FK Slavoj Vyšehrad – FK Česká Třebová       0:1/0:0/

Sestava: Mikulka - Mezsaros, Vašata, Kadlečík (49´Procházka), Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š (81´Agwa). Kolář M. (90´Rybka)

Náhradníci: Procházka, Aqua, Synek, Rybka.

1.poločas: domácí hráči měli územní převahu, ale naši hráči dobře bránili a tak akce domácích končili na dobře organizované obraně v čele s brankářem Mikulkou.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase, domácí byli aktivnější a naši hráči hráli pouze na brejky. V 70´minutě po faulu na Koláře Šimona v pokutovém území jsme měli výhodu pokutového kopu, kterou proměnil Matěj Deml a zrodilo se tak velké překvapení a naši hráči zvítězili 1:0. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a zlepšený důraz v osobních soubojích.

Středa 28.8.2018  18,00 hodin.

FK Česká Třebová – TJ Svitavy   0:5/0:2/

Sestava: Mikulka – Mezsáros (14´Jílek), Vašata, Kadlečík, Štos – Číž (61´Kolář M.), Hruška, Deml M. Krása – Kolář, Š (78´Synek), Procházka (53´Rybka)

Náhradníci: Kolář M., Aqua, Synek, Rybka, Jílek.

1.poločas: hosté byli jednoznačně kombinačně lepším družstvem, vstřelili dvě branky v 17´a v 34´minutě.

2.poločas průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase. Hosté kontrolovali hru, dobře o sobě věděli. Branky padly ještě tři, ale do naší sítě a to v 53´, 57´a 79 minutě.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči na soupeře nestačili, zaostávají v osobních soubojích, hra 1na 1 a chybí kondice. Další zápasy budou opět těžké doufáme, že se z toho hráči poučí a nastane zlepšení.

Sobota 25.8.2018  13,15 hodin.

FK Česká Třebová – FK Meteor Praha B                 0:4 /0:2/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š.Procházka

Náhradníci: Kolář M., Aqua, Synek, Rybka.

1.poločas: úvod vyrovnaný do 12´, kdy hosté po faulu v našem pokutovém území vstřelili první banku z penalty. Hosté byli kombinačně lepší a ve 21´po chybě ve středu obrany zvyšují na 2:0. Naši hráči se snažili ve 30´vstřelili branku, ale pro postavení hry, branka nebyla uznána.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase. Hosté kontrolovali hru, dobře o sobě věděli. Branky padly ještě dvě, ale do naší sítě a to v 65´ opět po chybě ve středu obrany a v 75´ po rohovém kopu. Naši hráči mohli dát jednu branku, ale střela Matěje Demla skončila na břevně hostujícího družstva.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči pokud chtějí hrát v této soutěži důstojnou roli se musí zlepšit ve všech herních činnostech a více na sobě pracovat.

Sobota 18.8.2018  13,15 hodin.

V.Žižkov B. – FK Česká Třebová           10:1/6:0/

Hráno za úmorného vedra v Dolní Počernici.

Branka: Číž Matěj.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Kolář M., Hruška, Deml M. Krása – Kolář, Š.Procházka

Náhradníci: Číž, Aqwa, Synek, Číž.

1.poločas: domácí hráči začali utkání ve velkém tempu, dobře kombinovali, hráli jednoduše, produktivně, naši hráči vůbec nic nestíhali a tak poločas skončil 6:0 pro domácí.

2.poločas domácí nepolevili a hráli opět velmi dobře a zaslouženě vyhráli tak velkým rozdílem. Pro naše hráče je toto utkání velké poučení.