Střídání: 21´Polášek za Krásu 46´Rybka za Štose,80´Fečko za Šmída,81´Jílek za Poláška,51´Kolář M.za Koláře Šimona.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Štos, Horák – Číž, Hruška, Deml, Krása – Kolář Šimon, Šmíd.

Jednoznačná záležitost hostujícího celku, které naše hráče přehrál ve všech fotbalových činnostech.

SK Benešov- FK Česká Třebová             1:0/0:0/

Střídání: 66´ Polášek za Koláře Š, 80´Rybka za Krásu.

Sestava: Mikulka-Mezsáros,Vašata,Štos,Horák –

Číž,Hruška,Deml ,Krása – Kolář Šimon,Šmíd.

1.poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Naši hráči si vypracovali jednu 100% šanci, ale branku nevstřelili.

Ve druhém poločase se domácí hráči zlepšili a v 54´nám dávají branku na 1:0, později se ukázalo, že to byla branka rozhodující, i když našim hráčům nelze upřít snahu o vyrovnání, ale k vyrovnání už nedošlo. Utkání by slušela více remíza. Naši hráči předvedli bojovný výkon.

Nejlepší hráč utkání byl Marek Hruška.

Sobota 4.5.2019 14,30 hodin

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Česká Třebová                   4:3/0:2/ na PK.

Branky: Deml 2x,Šmíd.

Střídání: 48´Kolář M.za Koláře Š., 63´Fečko za Rybku, 67´Barbořák za Krásu, 46´Polášek za Štose .

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Štos, Horák – Číž, Hruška, Deml ,Krása – Kolář Šimon, Rybka.

Celý první poločas naši hráči kontrolovali hru, hráli po větru a vstřelili dvě branky Čížem a Matějem Demlem.

Ve druhém poločase se domácí hráči zlepšili a měli převahu a vypracovali si šance, ale naši hráči střílí v 71´minutě branku na 3:0 Hruškou. Zdálo se, že je hotovo, ale domácí během 12´ vyrovnali na 3:3. Naši hráči se úplně sesypali a přišli o jasné tři body.

Na penalty naši hráči prohráli 9:8 a místo jasných tří bodů jsem si odvezli pouze bod a to je velké zklamání.

Neděle 28.4.2019 12,15 hodin

FK Česká Třebová – FC Sellier Bellot    3:2/2:1/

Střídání: 46´Kolář M.za Šmída, 84´Fečko za Mezsarose, 82´Rybka za Koláře Šimona, 87´Polášek za Krásu

Úvod utkání patřil našemu družstvu, kdy v 19´Šmíd po akci Číže a Koláře Matěje střílí branku na 1:0, ve 44.minutě Matěj Deml zvyšuje z pokutového kopu na 2:0. Ve stejné minutě hosté snižují na 2:1. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale do vedení šli naši hráči, kdy v 77 minutě zvyšuje opět Matěj Deml na 3:1, ale hosté po chybě obrany a brankáře snižují na 2:3. Naši hráči podali snaživý a dobrý výkon a zaslouženě vyhráli. Pochvalu zaslouží všichni hráči.

Neděle 14.4.2019 12,15 hodin

FK Česká Třebová – Sportovní sdružení Ostrá                 4:0/1:0/

Branky: Číž 2x, Deml, Kolář Matěj.

Střídání: 48´Fečko za Šmída, 67´Kolář M.za Krásu, 79´Jílek za Koláře Š., 79´ Rybka za Horáka, 82´Polášek za Mezsarose.

Úvod utkání patřil našemu družstvu a ve 2. minutě jsme po rohovém kopu vedli brankou Matěje Demla 1:0. Naši hráči hráli celý 1.poločas na jednu branku, ale hodně se trápili, chyběl pohyb bez míče, nasazení.

2.poločas byl z naší strany lepší vstřelili jsme ještě 3 branky. Jsou to naše tři první jarní body.

Sobota 6.4.2019 12,15 hodin

FC Tempo Praha - FK Česká Třebová            3:4 na p.k. /2:2/

Branky: Hruška, Šmíd, Číž

Pokutové kopy: 1:3/ Šmíd, Štos, Deml Matěj

Brankář  Vojta Mikulka chytil 3 pokutové kopy.

Střídání: 76´Polášek za Koláře Šimona, 80´Kolář Matěj za Krásu Matěje.

Naši hráči hráli proti týmu, který nastřílel v této soutěži dosud do 20.kola 108 branek.

Úvod utkání se našim hráčům opravdu povedl a ve 2.minutě střílí Hruška úvodní branku a v dalším průběhu naši hráči mohli ještě dvakrát skórovat, ale zůstalo jen u šancí. Přece jen domácí v 15.minutě po akci z pravé strany vyrovnávají na 1:1, ale za 7 minut po signálu po rohovém kopu ujímáme vedení na 2:1. Ve 38.minutě jsme měli čistou šanci na 3:1, ale nedali jsme a z protiútoku domácí lacinou branku vyrovnávají na 2:2.

Hned v úvodu 2.poločasu domácí střílí lacinou branku na 3:2. Zdálo se, že domácí branka zvedla, ale naši hráči zahrávali v 58. minutě z levé strany trestný kop a Matěj Číž vyrovnává na 3:3. Domácí se snažili strhnout vítězství na svou stranu a po hrubém faulu na Štose byl vyloučen domácí hráč a v deseti hráčích domácí již nebyli schopni dát vítěznou branku a tak se rozhodlo v penaltovém rozstřelu, kdy naši hráči vyhráli 3:1, když náš brankář Mikulka chytil 3 pokutové kopy. Je nutné všechny naše hráče pochválit za velmi dobrý výkon a bojovnost a předvedenou hru hlavně v 1.poločase.

Sobota 30.3.2019 12,15 hodin

FK Česká Třebová -FK Slavoj Vyšehrad                  1:2 /1:1/

Branky: Kolář Šimon

Střídání: 68´Fečko za Štose, 68´Jílek za Koláře Matěje, 74´Rybka za Koláře Šimona.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Štos, Horák – Kolář Matěj, Hruška, Deml, Krása – Kolář Šimon, Číž.

Naši hráči podali proti dobrému soupeři nejlepší výkon na jaře. Všichni hráči bojovali a zaslouží pochvalu.

Sobota 23.3.2019 15,15 hodin

FK Meteor Praha VIII B – FK Česká Třebová                  3:0 /1:0/

Střídání: 46´Fečko za Štose, 51´Polášek za Krásu, 57´Rybka za Koláře Matěje.

Sestava: Mikulka - Číž, Vašata, Štos, Horák – Kolář Matěj, Hruška, Deml, Krása – Kolář Šimon, Šmíd.

Za slunečného počasí na UMT v Praze, sehráli naši hráči opět proti dalšímu kvalitnímu soupeři těžké utkání.

Našim hráčům patří poděkování za snaživý výkon.

Sobota 16.3.2019 12,15 hodin

FK Česká Třebová -Viktorka Žižkov B 1:6 /1:2/

Branky: 35 ´Déml Matěj

Střídání: 68´Synek za Fečka, 8´Kolář M. za Číže, 76´Rybka za Koláře Šimona, 71´ Polášek za Koláře Matěje.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Štos, Fečko – Číž, Hruška, Deml M., Horák – Kolář Š. Šmíd

Na těžkém terénu proti kvalitnímu soupeři sehráli naši mladí hráči dobré utkání. Všichni hráči se snažili hrát co nejlépe, bojovali a rozhodující byli individuální chyby, které soupeř dokonale trestal.

Sobota 9.3.2019 12,15 hodin

TJ Svitavy - FK Česká Třebová    6:0 /3:0/

Hráno na UMT Svitavy Lány

Střídání: 49´Synek za Štose, 63´Polášek za Číže, Jílek za Horáka, 83´Rybka za Koláře Š.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Štos, Horák – Číž, Hruška, Deml, Fečko – Kolář Š., Šmíd

V utkání proti prvnímu celku tabulky naši hráči dokázali držet krok pouze 30´a pak domácí celek jasně naše hráče přehrával ve všech herních činnostech a dokázal to i vyjádřit brankami. Z našeho týmu lze pochválit pouze našeho brankáře Mikulku.

Neděle 3.3.2019 12,15 hodin

MFK Trutnov - FK Česká Třebová                 4:0 /1:0/

Hráno na UMT Trutnově.

Střídání: 30´Rybka za Mikulku, 62´Synek za Koláře Matěje, 69´Fečko za Štose.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Štos, Horák – Číž, Hruška, Deml, Kolář Matěj – Kolář Š., Šmíd

V utkání proti velkému favoritovi o utkání rozhodla 30´, kdy se zranil náš klíčový hráč brankář Vojta Mikulka a musel opustit hřiště na nosítkách. Do této doby naši hráči hráli velice dobře, vypracovali si dvě gólovky a soupeře jsme zaskočili. Do branky nastoupil hráč Adam Rybka, který nikdy nechytal, snažil se, ale na hráčích se tento moment negativně projevil hlavně ve hře. Domácí hráči nám vstřelili čtyři branky a zaslouženě vyhráli.

Naši hráči podali hlavně v 1.poločase velmi dobrý výkon.

Branky: Borek 2x, Deml Matěj 2x.

Sestava 1.poločas: Ezr - Fohl, Jiřánek, Štos, Mezsaros - Hýbl L, Borek, Pávek, Deml – Bačík, Číž.

Sestava 2.poločas: Mikulka – Synek /Fečko/, Hruška, Vašata, Jílek - Kolář M, Deml M, Hruška, Krása - Kolář Š. /Rybka/, Šmíd

Za silného mrazu proti dobrému soupeři jsme odehráli první přípravné utkání.1 poločas hrál starší dorost, 2.poločas hrál mladší dorost.

Branky: Deml, 2x Číž

Penalty proměnili: Číž, Hruška, Mezsaros, Vašata.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml ,Horák – Kolář Š. Krása Matěj

Střídání: 50´Synek za Jílka, 55´Kolář M.za Štose, Fečko za Krásu, 59´Řehoř za Koláře Š., 88´Rybka za Řehoře.

Naši hráči nezačali dobře a po chybách obrany a brankáře jsme prohrávali v 19´ 2:0. Domácí hráči byli rychlejší, hráli jednoduše. Naopak naši hráči hráli komplikovaně, nic jim nevycházelo, na branku domácích jsme vystřelili pouze jednou. Ve druhém poločase po několika změnách v rozestavení našeho družstva došlo ke zlepšení a měli jsme i více míč na našich kopačkách a v 67´minutě snížil pěknou střelou Matěj Deml na 1:2 a v 70´minutě po individuální akci vyrovnal Matěj Číž na 2:2, v 78´to byl opět Matěj Číž, který otočil utkání na 3:2 pro naše družstvo. Bylo to velké drama, domácí nakonec vyrovnali v poslední minutě na 3:3 z trestného kopu a tak rozhodli pokutové kopy, které naše družstvo vyhrálo 4:3, když Mikulka dva pokutové kopy chytil.

Utkání dvou rozdílných poločasů skončil spravedlivou remízou. Všechny hráče je nutné pochválit za předvedené výkony po celou podzimní sezónu a poděkovat starším žákům za výpomoc v našem družstvu.

sobota 10.11.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – FK Admira Praha B      0:2 /0:1/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml, Horák – Kolář Š. Šmíd Daniel

Střídání: 50´Synek za Jílka, Krása za Štose, 70´Polášek za Šmída, 80´Rybka za Koláře Š., 83´Fečko za Hrušku.

Proti velmi dobému technickému družstvu sehráli naši hráči dobré utkání, hlavně v 1.poločase a škoda laciné branky, kterou obdrželi ve 32 ´po zaváhání naší obrany.

Ve druhém poločase už výkon nebyl tak dobrý, ale přesto nebylo utkání rozhodnuté. Rozhodnutí padlo v 82´, kdy hosté brankou z penalty potvrdili zasloužené vítězství. Naši hráči se snažili a je potřeba je pochválit za kladný přístup k utkání.

Sobota 3.11.2018 12,15 hodin

TJ Sokol Třebeš - FK Česká Třebová              0:3/0:0/

Střídání: 60´Synek za Šmída, Polášek za Koláře Š., 85´Rybka za Jílka.

Branky: Kolář Šimon, Číž Matěj, Deml Matěj.

Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí hráči hráli první poločas velmi dobře, měli převahu, vypracovali si i vyložené šance, které zlikvidoval Vojta Mikulka a tak skončil 1.poločas 0:0.

Druhý poločas začal pro naše hráče velice dobře. Šimon Kolář dává ve 46´ branku na 1:0, domácí to zaskočilo a naši hráči domácí družstvo začali přehrávat ve všech  herních činnostech, přidali ještě dvě branky Čížem a Demlem a zrodilo se tak nečekané, ale zasloužené vítězství našeho družstva. Pochvalu zaslouží celé družstvo za bojovný a nadšený výkon.

Neděle 28.10.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – SK Kolín 3:1/1:0/

Sestava: Mikulka – Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml M., Krása – Kolář M., Šmíd Daniel

Střídání: 55´Horák za Jílka, 65´Fečko za Krásu, Kolář Šimon za Koláře Matěje.

Naši hráči podali proti druhému celku tabulky vynikající výkon a postarali se o veliké překvapení soutěže.

Výborný a bojovný výkon podali všichni hráči. Nejlepšími hráči byli Číž Matěj, Šmíd Daniel, Štos David a Vašata Jakub. Stínem utkání je poranění ramene našeho brankáře Vojty Mikulky.

Sobota 20.10.2018 15,00 hodin

SK Střešovice 1911 - FK Česká Třebová                   5:0

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář M,Kolář Š.

Střídání: 60´Synek za Meszarose, 75´Aqua za Koláře Šimona, 80´ Rybka za Koláře Matěje

Naši hráči podali snaživý výkon proti vyspělému a rychlému soupeři. Od vyšší porážky nás zachránil brankář Vojta Mikulka.

Sobota 13.10.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová  - SK Benešov B       0:8 /0:3/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Číž, Hruška, Deml M., Krása – Kolář M,Kolář Š.

Střídání: 46´Horák za Štose, 50´Synek za Jílka, 70´ Rybka za Koláře M., 79´Aqua za Koláře Šimona.

Soupeř velice kvalitní. Naši hráči se snažili, ale to na soupeře nestačilo a od vyšší porážky naše družstvo zachránil brankář Vojta Mikulka.

Neděle 7.10.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová - J.Ústí nad Orlicí    5:0 /2:0/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Kolář M., Hruška, Deml M. Krása – Procházka, Číž

Střídání: 60´Šmíd za Procházku, 65´Horák za Štose, 70´Kolář Š.za Krásu, 72´Synek za Koláře M., 80´Aqua za Kadlečíka.

Od prvních minut měli naši hráči velkou převahu a spalovali jednu šanci za druhou. První branka padla až ve 25´skóroval Procházka 1:0, 28´Krása 2:0.

2.poločas byl otázkou kolik branek soupeři vstřelíme. Na 3:0 dával branku Číž a poslední dvě branky vstřelil Marek Hruška. Naši hráči zvítězili zaslouženě.

Neděle 30.9.2018 12,15 hodin

FC Sellier Bellot Vlašim - FK Česká Třebová  6:0 /2:0/

Střídání: 46´Stach za Vašatu,46´Kolář M.za Meszarose,46´Rybka za Štose,70´Aqua za Jílka.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Synek, Deml M. Krása – Kolář Š. Jílek T.

Proti kvalitnímu celku se naši hráči celý zápas jen bránili a po vystřídání klíčových hráčů /o poločase/, kteří hráli za starší dorost to byl chaos a hra na jednu branku.

Neděle 23.9.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – MFK Trutnov       0:8 /0:2/

Střídání: 55´Jílek za Vašatu, 75´Aqua za Koláře Matěje, 46´Synek za Krásu, 73´Rybka za Procházku.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Kolář M, Deml M. Krása – Kolář Š., Procházka

Proti kvalitnímu celku se naši hráči celý zápas jen bránili a bylo jen otázkou času, kolik branek nám soupeř vstřelí.

Sobota 15.9.2018 12,15 hodin

SS Ostrá - FK Česká Třebová       3:2 /1:2/

Branky: Číž 2x

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Jílek, Kadlečík (75´Aqua), Štos – Číž (60´Kolář M.), Hruška, Deml M., Krása – Kolář Š. (80´Vašata), Procházka

Náhradníci: Kolář Matěj, Aqua, Vašata.

1.poločas: nastoupili jsme bez zraněného Vašaty. Celý poločas jsme měli velkou převahu a jen díky neproměňování 100% šancí, kterých jsme měli několik, jsme se připravili o lepší konečný výsledek.

2.poločas: měli jsme opticky více za hry, ale byli to domácí hráči, kteří otočili výsledek, bojovali o každý míč a nakonec těsnou výhru uhájili.

Soupeř to byl hratelný, rozhodlo neproměňování šancí, takového soupeře už mít nebudeme.

Sobota 9.9.2018 12,15 hodin

FK Česká Třebová – Tempo Praha 1:4 /0:1/

Branka: Matěj Deml z penalty.

Sestava: Mikulka – Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š., Procházka

Náhradníci: Kolář Matěj, Aqua, Synek, Rybka, Jílek.

1.poločas: hosté měli raketový nástup a naši hráči byli pod obrovským tlakem a se štěstím odolávali do 17 minuty, kdy hosté proměnili jednu z mnoha šancí. Postupem času se naši hráči vymanili z velkého tlaku, ale branku hostí jsme vážněji neohrozili.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase, hosté byli jednoznačně lepší a spalovali jednu šanci za druhou a to ještě spoustu šancí soupeře zlikvidoval náš brankář Mikulka, který naše družstvo držel nad vodou. Naší branku vstřelil Matěj Deml z penalty v 70.minutě a snižoval stav na 1:3. Pro naše hráče to byl soupeř velice kvalitní a po nuceném vystřídání hráčů Štose, Mezsarose, Číže to byla hra na jednu branku.

Sobota 1.9.2018 13,15 hodin

FK Slavoj Vyšehrad – FK Česká Třebová       0:1/0:0/

Sestava: Mikulka - Mezsaros, Vašata, Kadlečík (49´Procházka), Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š (81´Agwa). Kolář M. (90´Rybka)

Náhradníci: Procházka, Aqua, Synek, Rybka.

1.poločas: domácí hráči měli územní převahu, ale naši hráči dobře bránili a tak akce domácích končili na dobře organizované obraně v čele s brankářem Mikulkou.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase, domácí byli aktivnější a naši hráči hráli pouze na brejky. V 70´minutě po faulu na Koláře Šimona v pokutovém území jsme měli výhodu pokutového kopu, kterou proměnil Matěj Deml a zrodilo se tak velké překvapení a naši hráči zvítězili 1:0. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a zlepšený důraz v osobních soubojích.

Středa 28.8.2018  18,00 hodin.

FK Česká Třebová – TJ Svitavy   0:5/0:2/

Sestava: Mikulka – Mezsáros (14´Jílek), Vašata, Kadlečík, Štos – Číž (61´Kolář M.), Hruška, Deml M. Krása – Kolář, Š (78´Synek), Procházka (53´Rybka)

Náhradníci: Kolář M., Aqua, Synek, Rybka, Jílek.

1.poločas: hosté byli jednoznačně kombinačně lepším družstvem, vstřelili dvě branky v 17´a v 34´minutě.

2.poločas průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase. Hosté kontrolovali hru, dobře o sobě věděli. Branky padly ještě tři, ale do naší sítě a to v 53´, 57´a 79 minutě.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči na soupeře nestačili, zaostávají v osobních soubojích, hra 1na 1 a chybí kondice. Další zápasy budou opět těžké doufáme, že se z toho hráči poučí a nastane zlepšení.

Sobota 25.8.2018  13,15 hodin.

FK Česká Třebová – FK Meteor Praha B                 0:4 /0:2/

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Kadlečík, Štos – Číž, Hruška, Deml M. Krása – Kolář Š.Procházka

Náhradníci: Kolář M., Aqua, Synek, Rybka.

1.poločas: úvod vyrovnaný do 12´, kdy hosté po faulu v našem pokutovém území vstřelili první banku z penalty. Hosté byli kombinačně lepší a ve 21´po chybě ve středu obrany zvyšují na 2:0. Naši hráči se snažili ve 30´vstřelili branku, ale pro postavení hry, branka nebyla uznána.

2.poločas: průběh hry byl stejný, tak jako v 1.poločase. Hosté kontrolovali hru, dobře o sobě věděli. Branky padly ještě dvě, ale do naší sítě a to v 65´ opět po chybě ve středu obrany a v 75´ po rohovém kopu. Naši hráči mohli dát jednu branku, ale střela Matěje Demla skončila na břevně hostujícího družstva.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči pokud chtějí hrát v této soutěži důstojnou roli se musí zlepšit ve všech herních činnostech a více na sobě pracovat.

Sobota 18.8.2018  13,15 hodin.

V.Žižkov B. – FK Česká Třebová           10:1/6:0/

Hráno za úmorného vedra v Dolní Počernici.

Branka: Číž Matěj.

Sestava: Mikulka - Mezsáros, Vašata, Jílek, Štos – Kolář M., Hruška, Deml M. Krása – Kolář, Š.Procházka

Náhradníci: Číž, Aqwa, Synek, Číž.

1.poločas: domácí hráči začali utkání ve velkém tempu, dobře kombinovali, hráli jednoduše, produktivně, naši hráči vůbec nic nestíhali a tak poločas skončil 6:0 pro domácí.

2.poločas domácí nepolevili a hráli opět velmi dobře a zaslouženě vyhráli tak velkým rozdílem. Pro naše hráče je toto utkání velké poučení.