Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci

  p1060279.jpg

 

 

Tréninky:

úterý       15:30 - 17:00    UMT ZŠ Habrmanova
čtvrtek    16:00 - 17:30    UMT Litomyšl
pátek      15:30 - 17:00    UMT ZŠ Habrmanova

 

 

 

Tabulka po podzimní části:

 
     

  Tým

   

Z

 

V

 

R

 

P

 

Skóre

 

B

     

 

 

1.

 

  Jiskra Ústí n.Orlicí

   

14

 

12

 

0

 

2

 

88:26

 

36

     

 

 

2.

 

  TJ Lanškroun, fotbalový oddíl

   

14

 

10

 

0

 

4

 

55:22

 

30

     

 

 

3.

 

  FK Česká Třebová

   

13

 

9

 

1

 

3

 

64:25

 

28

     

 

 

4.

 

  FC Hlinsko

   

14

 

8

 

1

 

5

 

63:40

 

25

     

 

 

5.

 

  SK Pardubičky

   

14

 

8

 

0

 

6

 

71:37

 

24

     

 

 

6.

 

  TJ Svitavy

   

13

 

7

 

0

 

6

 

47:43

 

21

     

 

 

7.

 

  Sportovní kluby Polička

   

14

 

6

 

0

 

8

 

52:50

 

18

     

 

 

8.

 

  FK Agria Choceň

   

14

 

5

 

0

 

9

 

38:79

 

15

     

 

 

9.

 

  Slovan Moravská Třebová

   

14

 

2

 

0

 

12

 

30:77

 

6

     

 

 

10.

 

  SK Holice

   

14

 

1

 

0

 

13

 

17:126

 

3

     

 

 

 

 

Realizační tým:

trenér:  Zdeněk Kocman (602/360558, kocman@mslit.cz)
            Miroslav Barbořák
            
           

Soutěž: krajský přebor mladšího žactva sk.A

 

Rozpis zápasů - podzim 2017:

Neděle  27.8.     FK - Lanškroun               2:4

Středa  30.8.      FK - Choceň                 10:2

Sobota   2.9.      Hlinsko - FK                   7:4

Neděle  10.9.     FK - Svitavy                   6:1

Středa   13.9.     Moravská Třeb. - FK      0:9

Neděle  17.9.     Holice - FK                     1:14

Neděle  24.9.     FK - Ústí n.Orlicí            3:4

Neděle  1.10.     FK - Polička                   2:1

Sobota  7.10.     Pardubičky - FK             0:4

Sobota 14.10.    Choceň - FK                  0:1

Neděle 22.10.    FK - Moravská Třeb.      3:1

Sobota 28.10.    Lanškroun - FK              1:4

Neděle  5.11.     FK - Hlinsko                   3:3

Sobota 11.11.    Svitavy - FK                   4:2