RMSK Cidlina - FK Česká Třebová       1:3 /0:2/

Sestava: Hýbl.V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Borek, Deml, Hýbl L. – Fric, Bačík

Střídání: 65´Číž za Srba, 70´Hruška za Hýbla, 80´Deml M.za Bačíka, 89´Mezsaros za Frice

Branky: Deml Jan 2x, Borek

1.poločas: na velmi dobrém terénu začali naši hráči velmi aktivně a v 7´otevírá skóre Matěj Borek pohotovou střelou na 1:0. Hráli jsme aktivně, kopali jsme několik rohů a ve 12´střílí Jan Deml druhou branku a vedeme 2:0. Pak jsme měli  několik slibných příležitostí, ale branku jsme již nevstřelili. Domácí nezůstávali pozadu, hráli jednoduchý fotbal, měli několik slibných příležitostí, ale naše obrana včele s brankářem Hýblem to vyřešila s čistým kontem.

2.poločas: hned v úvodu domácí po chybě naší obrany snižují ve 46´ na 1:2. Branka je dostala do hry a naši hráči  se museli hodně bránit, ale v 54´minutě po přihrávce Borka střílí Jan Deml třetí branku a vedeme 3:1. Další minuty to byl boj od vápna k vápnu. Ještě v závěru utkání mohl pojistit vítězství Matěj Deml, ale nedal, domácí ještě v poslední minutě nastřelili tyč. Bylo to páté utkání v řadě, co naši hráči neprohráli. Našim hráčům patří poděkování za předvedené výkony, pohlednou hru a slušné vystupovaní a dobrou reprezentaci klubu.

Naši hráči se umístili po podzimní části divize C na pěkném 7.místě  s 21 body a  skóre 24:26.

sobota 10.11.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – FK Admira Praha          6:1/3:1/

Sestava: Hýbl.V.- Fohl, Gregor, Štos, Srb - Herclík, Borek, Deml, Hýbl L. – Fric, Křepela.

Střídání: 65´Číž za Srba, 70´Bačík za Křepelu, 85´Deml M.za Fohla.

Branky: Fric 2x, Hýbl L. Křepela, Herclík, Borek.

1.poločas: na kluzkém terénu naši hráči hráli s velkým nasazením a podařilo se jim  i skórovat po velmi pěkných akcích, což se v minulých utkáních nedařilo. První branku vstřelil Fric po akci Hýbla L. a Demla. Druhou branku dává Hýbl L. po akci Demla. Pak si naše obrana vybrala slabší chvilku a hosté snižují na 2:1. Měli jsme i další šance, ale branku jsme již nevstřelili.

2.poločas: úvod byl opatrný, pod dojmem vedení o dvě branky jsme se snažili hrát do brejků a dobře bránit. Zápas se zlomil v 57´, kdy Křepela nechytatelnou střelou dává branku na 4:1, v 65 ´Herclík z vápna střílí branku na 5:1 a v 82´zvyšuje Borek na 6:1.

Proti kvalitnímu soupeři zahráli naši opět dobrý zápas, ale důležité je, že se našim hráčům podařilo střílet i branky a tak utkání skončilo pro hosty debaklem. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon a předvedli pohledné akce a patří jim poděkování za předvedený výkon.

Sobota 3.11.2018 10,00 hodin

TJ Sokol Třebeš - FK Česká Třebová    2:3 penalty 5:6/1:1/

Sestava: Hýbl.V. - Gregor, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Borek, Deml, Fric – Bačík, Křepela.

Střídání: 65´Číž za Bačíka, 80´Hruška za Herclíka, 85´Ezr za Křepelu, 89´Deml M.za Srba.

Branky: Borek, Deml Jan.

Pokutové kopy proměnili: Deml J, Deml M. Borek, Ćíž, Hruška, Jiřánek.

1.poločas: na kluzkém terénu byl úvod opatrný, postupem času byli naši hráči herně lepší a dostávali se častěji před branku domácích, ale byli to domácí hráči, kteří ve 23´dávají lacinou branku po nedorozumění naší obrany. Zasloužené vyrovnání přišlo ve 33´minutě po pěkné akci Frice vyrovnává Borek na 1:1.

2.poločas: se hrál pod taktovkou našeho družstva a naši hráči šli do vedení na 2:1 brankou Honzi Demla v 65´, herně jsme byli lepší, škoda, že jsme nevstřelili třetí branku a tak přišel trest, domácí hráči vyrovnali opět po nedorozumění naší obrany na konečných 2:2. Naši hráči podali dobrý výkon. Penalty jsme nakonec vyhráli 6:5.

Neděle 28.10.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – SK Kolín 2:0 /0:0/

Sestava: Hýbl.V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L., Borek, Deml J., Číž – Fric, Křepela.

Střídání: 70´Bačík za Křepelu, Gregor za Číže, 87´Mezsaros za Hýbla L.

1.poločas: Úvod utkání a celý poločas patřil našemu týmu, který družstvo hostí dostal pod tlak a na těžkém terénu si vypracoval čtyři slibné šance, ale žádnou z nich nepromněnil. Hosté si vypracovali dvě slibné příležitosti, ale také z toho nic nebylo.

2.poločas: úvod byl vyrovnanější, naše družstvo pozorně bránilo a horozilo z protiútoků. V 55´ se uvolnil Číž a nechytatelnou střelou za vápnem dává pěknou branku na 1:0 pro naše družstvo. Hosté se snažili o vyrovnání a na těžkém terénu hráli všechny míče do vápna, ale obrana byla pozorná. V 77´naše družstvo po pěkné akci Lukáše Hýbla dává Ondra Bačík pojistku na 2:0 pro naše družstvo. Vítězství bylo zcela zasloužené, hráči bojovali a šli si tvrdě za vítězstvím, pochvalu zaslouží celý tým.

Sobota 20.10.2018 12,45 hodin

SK Střešovice 1911 - FK Česká Třebová                   1:2 /1:2/

Sestava: Hýbl.V.- Meszaros, Jiřánek, Štos, Srb -  Fohl, Borek, Deml J. Číž – Fric, Bačík.

Střídání: 55´Hruška za Číže, 77´Ezr za Bačíka, 88´Deml za Fohla

1.poločas: Úvod utkání a celý poločas patřil našemu týmu, který domácí družstvo zaskočilo a podařilo se mu vstřelit z mnoha šancí jen dvě branky ve 24´Lubošem Srbem a ve 33´Matějem Čížem. Domácí snížili ve 45´ z přísně nařízené penalty na 1:2.

2.poločas: byl vyrovnanější, naše družstvo pozorně bránilo a domácí hráči zahrávali hodně standartních situací, ale vše vyřešila obrana včele s Vojtou Hýblem v brance. Naši hráči bojovali a nakonec výsledek uhájili a odváží si první důležité vítězství.

Sobota 13.10.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová -SK Benešov B             1:1 /0:0/   Penalty: 4:5

Sestava: Hýbl.V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Borek, Herclík, Hýbl L .Deml J. – Fric, Bačík.

Střídání: 60´Křepela za Bačíka, 60´Gregor za Hýbla L., 75´Cejnar za Frice.

1.poločas: Celý 1.poločas jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme si i šance, ale žádnou šanci jsme neproměnili. Hosté hráli na brejky a měli jednu šanci, ale trefili pouze břevno.

2.poločas: byl vyrovnanější, hosté podporováni silným větrem šli v 55´do vedení 1:0 střelou ze střední vzdálenosti. Naši hráči se snažili a podařilo se jim vyrovnat v 62´ Lubošem Srbem. Naši hráči měli mírnou převahu, opět si vypracovali několik slibných šancí, ale opět bez efektu a tak utkání skončilo 1:1 a pokutové kopy jsme prohráli 4:5. Hra se zlepšila, ale nedáváme branky, tak nemůžeme chtít body.

Neděle 7.10.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová - J.Ústí na d Orlicí   0:1 /0:0/

Sestava: Hýbl.V.- Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Klumpar, Herclík, Hýbl L .Deml J. – Fric, Borek M.

Střídání: 50´Křepela za Frice, 65´Gregor za Fohla, 75´Bačík za Hýbla L.

1.poločas: úvodních 20 minut utkání patřil hostujícímu družstvu, kteří hráli velice důrazně, vyhrávali osobní souboje a naše hráče přehrávali. Ve 30´minutě si naši hráči vypracovali dvě slibné příležitosti, ale nic z toho nebylo, naopak hosté mohli skórovat, ale brankář Hýbl šance Ústí zlikvidoval.

2.poločas: byl z naší strany lepší, ale na hosty to nestačilo. V 55´po několika nezdařených odkopech naší obrany a akci po levé straně se hosté ujímají vedení 1:0. Od této chvíle se hosté soustředili jen na bránění a podnikali jednoduché rychlé brejky. Naši hráči se snažili, ale nic jim nevycházelo, vázla kombinace, chybělo nasazení, jednoduchost. Hosté hráli disciplinovaně a nutno říci, že vyhráli zaslouženě.

Neděle 30.9.2018 10,00 hodin

FC Sellier Bellot Vlašim -FK Česká Třebová            0:1 P/3:5/

Penalty: Deml M. Deml Jan, Borek, Herclík, Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L .Deml J. – Bačík, Borek M.

Střídání: 75´Číž za Bačíka, 80´Deml M. za Hýbla Lukáše

1.poločas: úvodních 20 minut utkání patřil domácímu družstvu, které hrálo velice důrazně, vyhrávali osobní souboje a naše hráče přehrávali, postupem času se dostávali do hry i naši hráči a do poločasu si vypracovali tři gólové šance, ale branku jsme nevstřelili.

2.poločas: Úvod patřil domácím hráčům, kteří pokračovali v náporu, naši hráči bojovali a dostávali se do brejků, ale neměli jsme potřebné štěstí v koncovce. Nutno říci, že i domácí hráči spálili několik tutovek a tak nakonec zápas skončil remízou a po penaltovém rozstřelu jsme se radovali ze dvou bodů, které jsou důležité před nedělním derby s Ústím n.Orlicí. Musíme pochválit hráče za zlepšený a koncentrovaný výkon.

Neděle 23.9.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – MFK Trutnov       2:4 /0:2/

Branky: Bačík, Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L ., Deml J. – Bačík, Borek M.

Střídání: 55´Číž za Bačíka, 70´Cejnar za Meszarose, 80´Deml M.za Štose.

1.poločas: úvod utkání 8. minuta šance Hýbla nic z toho nebylo, 9.minuta hosté vedou 1:0.Naši hráči se nemohli dostat do tempa, hosté nás přehrávali a ve 27.minutě po rychlé rozehrávce ze středu hřiště a nedorozumění naší obrany s brankářem Hýblem hosté vedou 2:0. Naši hráči mohli snížit, ale šance naši hráči neproměnili a tak poločas skončil 0:2 pro hosty.

2.poločas: Úvod patřil našim hráčům, podařilo se nám Bačíkem snížit na 1:2, mohli jsme i vyrovnat, ale pak přišel trest, kdy hlavou dostáváme branku na 1:3. Naši hráči se snažili, ale nic jim nevycházelo, hráli v křeči. Přišel další trest, z rohového kopu jsme obdrželi čtvrtou branku a bylo rozhodnuto. Stačili jsme snížit Jiřánkem na 2:4, pak ještě mohl Fohl vstřelit třetí branku, ale nedal a tak si poslední celek odvezl 3 body. Velmi dobrý výkon podal Jiřánek.

Sobota 15.9.2018 10,15 hodin

SS Ostrá - FK Česká Třebová       5:1 /4:0/

Branky: 46 minuta Bačík z penalty.

Sestava: Hýbl.V.- Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L., Deml J. – Bačík, Číž Matěj

Střídání: 46´Štos za Gregora, 75´Vítek za Číže, 80´Deml M.za Hýbla a V.Hruška za Bačíka.

1.poločas: úvod utkání patřil domácímu celku, kteří hráli s velkým nasazením a vyhrávali osobní souboje a naše hráče donutili k chybám. V 17´minutě po standartní situaci, domácí dávají první branku. Ve 23´minutě chyba  našeho brankáře, kdy při odkopu trefil záda našeho hráče a bylo to 2:0 a za minutu brejk domácích, prudká nahrávka z pravé strany, nikde, nikdo a náš vracející hráč si dává vlastí branku a je to 3:0. Ve 40´minutě po akci z levé strany a zpětné přihrávce nám domácí vstřelili čtvrtou branku a bylo vymalováno.

2.poločas: Ve 46´minutě jsme snížili na 1:4, byli jsme sice více na míči, ale opět ztráta - rychlí brejk v 59´ a domácí zvyšují na 5:1. Další minuty měli naši hráči více míč v držení, ale efektivita prakticky žádná, každá akce končila u pokutového území soupeře. Naši hráči podali velice matný výkon se soupeřem, který bojoval o každý míč, hrál jednoduše a donutil naše hráče k obrovským hrubkám. Naši hráči dostali velkou lekci a musí se z toho poučit.

Neděle 9.9.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – Tempo Praha 0:0 Penalty:4:2

Branky: penalty Deml M. Hruška, Hýbl L. Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V.- Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Borek, Hýbl L., Deml J. – Bačík, Číž

1.poločas: úvod utkání patřil hostům, kteří byli více na míči a snažili se dostat dlouhými míči za naší obranu a některé akce zkoušeli i přes střed hřiště, ale naši hráči pozorně bránili a snažili se hrát na brejky, ale také obrana hostujícího celku byla pozorná. Hosté měli šanci z rohového kopu, kdy nekrytý hráč hostí dává hlavou vedle. Naši hráči se dostali taky do šance /Bačík/, ale trefil jen břevno hostující branky.

2.poločas: Úvod patřil opět hostům, kteří naše mužstvo přehrávali kombinační hrou a převážně hrozili ze standartních situací a několikrát mělo i naše družstvo štěstí. V 60. minutě jsme poprvé ve druhém poločase ohrozili branku. Dále byl průběh hry stejný, naše družstvo s vypětím sil bojovalo a bránilo a nakonec uhrálo s velkým favoritem bod a na penalty dokonce vyhrálo 4:2 a tak se zrodilo velké překvapení. Naši hráči zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a soudržnost. Stínem utkání je zranění Matěje Borka, který patřil k nejlepším hráčům našeho týmu.

Sobota 1.9.2018 11,00 hodin

FK Slavoj Vyšehrad - FK Česká Třebová                 4 : 1

Branka: 30´Číž

Sestava: Ezr - Cejnar, Jiřánek, Herclík, Srb (79´Meszaros) – Fohl (83´Deml M.), Borek, Hýbl L. Deml J. – Bačík, Číž (79´Vítek)

1.poločas: úvod utkání vyrovnaný, domácí byli více důraznější v osobních soubojích a v 17´po první střele na branku se ujímají lacino vedení 1:0. Naši hráči se do hry dostávali pomaleji, přechod obrany do útoku byl pomalý. Postupem času od 25 ´minuty jsme si vypracovali několik vyložených šancí a ve 30´jsme srovnali na 1:1. Další minuty patřili našemu družstvu, ale neproměnili jsme několik vyložených šancí a tak poločas skončil 1:1.

2.poločas: Úvod se nám vůbec nepovedl a po hrubce v 50´ve středu pole a po centru z levé strany, po odraženém míči a druhé střele na branku domácí vedou 2:1. Domácí po brance ožili, měli více ze hry, naši hráči se snažili, ale hráli hodně komplikovaně, chyběla jednoduchost a důraz v osobních soubojích, ale přesto naši hráči měli územní převahu, ale opět neproměněné šance nás připravili o lepší výsledek, a jak to ve fotbale bývá, domácí nás potrestali a v závěru utkání dvěma brankami a byl z toho debakl 4:1 pro domácí družstvo.

Výsledek neodpovídá průběhu hry, ale na to se nehraje.

Středa 29.8.2018  15,45 hodin.

FK Česká Třebová-TJ Svitavy     1:2 /1:1/.

Branka: Číž.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip, Štos David, Kolář Daniel.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

1.poločas: úvod utkání patřil hostům a v 5´dávají branku a vedou 1:0. Naši hráči začali velice vlažně a nemohli se dostat do tempa a hosté kontrolovali hru, byli lepší v důrazu, vyhrávali souboje, naši hráči působili ospalým dojmem, přesto se podařilo vyrovnat na 1:1, branku vstřelil Číž.

2.poločas byl pokračováním  1.pol. Našim hráčům chyběla chuť do hry, naši hráči byli zabrždění, u všeho byli pozdě a hosté toho využili a po nedorozumění celé obrany včetně brankáře dávají laciný gól na 2:1. Naši hráči si vypracovali gólové příležitosti, především ze standartek, ale nic neproměnili, vše bylo pomalé a nic se nedařilo a tak jsme prohráli 2x za sebou 2:1.

Družstvo nepodalo dobrý výkon.

Sobota 25.8.2018  11,00 hodin.

FK Česká Třebová-FK Meteor Praha B          1:2 /1:0/

Branka: Herclík.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip, Štos David.

1.poločas: úvod utkání opatrný, hosté sebevědomější, postupem času naši hráči dobře kombinovali a soupeře dostali pod tlak a ve 31´minutě naši hráči po pěkné kombinaci Demla, Borka a Herclíka posledně jmenovaný dává branku na 1:0. Branka naše hráče hodně zvedla a hosté museli řešit několik slibných akcí našeho družstva. Soupeř si vypracoval dvě příležitosti, ale obrana v čele s brankářem to vyřešila.

2.poločas: úvod patřil hostům, naše obrana musela řešit několik nebezpečných akcí soupeře, ale trest přišel v 54´, kdy hosté byli důslední v našem pokutovém území a vyrovnali na 1:1. Soupeře branka velmi povzbudila a naši hráči byli pod velkým tlakem, ale branku hosté nepřidali. Tlak opadl a naši hráči od 70´minuty převzali taktovku a vypracovali si dvě velké příležitosti, které zlikvidoval výborný brankář Meteoru. Závěr utkání byl pro naše hráče krutý. V 88´po rohovém kopu hosté vstřelili branku a výsledek byl 1:2 pro hostující družstvo. Naši hráči si za předvedený výkon určitě bod zasloužili.

Sobota 18.8.2018  11,00 hodin.

V.Žižkov B – FK Česká Třebová  2:3/0:2/                Penalty 3:4

Hráno ve velkém vedru na trávě  v Dolní Počernici.

Branky: Borek, Deml.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

1.poločas vyrovnaný, takticky dobře zvládnutý. Pěkné branky Demla a Borka a vedení 2:0 pro naše družstvo. Naši hráči dobře bránili, domácí hrozili za standartek a po křídlech.

2.poločas úvod vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu hřiště, ale po nedorozumění obrany a brankáře domácí velice lacino snížili a vyrovnali na 2:2. Naši hráči po vyrovnání byli aktivnější, ale branku již nevstřelili a tak o druhém bodu rozhodli penalty, které naši hráči zvládli lépe. Naši hráči podali bojovný soudržný výkon.