Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší dorost

Starší dorost

 

Zprávy z mistrovských utkání:

Neděle 19.5.2019 ve  10,00 hodin.

FK Česká Třebová  - SK Střešovice 1911                  1:2 P.K./1:1/

Branky: 29´Fric

Střídání: 73´Hruška za Křepelu, 68´Číž za Hýbla, 30´Flídr za Frice.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb – Hýbl L., Borek, Deml Jan, Herclík – Fric, Křepela

1.poločas: Úvod utkání byl opatrný. Ve 13´minutě hosté po rohovém kopu se ujímají vedení. Naši hráči měli mírnou převahu, hosté bránili a podnikali rychlé útoky. Vyrovnání na 1:1 zajistil pohotově Fric ve 29´, ale nešťastně se zranil a musel odstoupit. Do poločasu již branka nepadla i když šance jsme si vypracovali.

2.poločas: Celý druhý poločas měli naši hráči převahu, vypracovali si několik vyložených šancí, ale branku jsme již nevstřelili, neměli jsme ani potřebné štěstí. Hosté byli disciplinovaní, bojovali a nakonec ubojovali bod a na pokutové kopy zvítězili 4:2. Je to čtvrté utkání za sebou co jsme nevyhráli a vstřelili jsme pouze 2 branky.

 

 

Sobota 11.5.2019 ve  14,45 hodin.

SK Benešov - FK Česká Třebová    5:0/2:0/

Střídání: 67´Mikulka za Hýbla, 68´Číž za Borka, 75´Vašata za Štose, 80´Hruška za Frice.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb – Hýbl L., Borek, Deml Jan, Herclík – Fric, Křepela

1.poločas: Po dvou akcích domácího družstva naši hráči měli úvod utkání ve svých rukách, kdy nastřelili 2x tyč a jednou neproměnili 100% šanci a tak přišel trest domácího družstva, kdy v 16´ po pěkné akci střílí branku na 1:0. Naši hráči hráli pořád aktivně, měli jsme několik standartek, ale nic z toho jsme neproměnili, domácí hráli velice důrazně a rychle dávali míč od nohy, to nám dělalo potíže a ve 38 ´minutě po nedorozumění obrany a brankáře domácí střílí druhý laciný gól na 2:0.

2.poločas: úvod se nám nevydařil a v 51´dávají domácí velmi lacinou branku na 3:0 a to nás hodně zmrazilo a naši hráči začali hodně tahat míče, které následně ztráceli a domácí toho dokonale využili. V 66´jsme obdrželi další branku po tečované střele a bylo to 4:0 a hrozil debakl. Domácí ještě neproměnili pokutový kop. V 87´ domácí střílí pátou branku opět po střele z velkého vápna. Druhý poločas jsme jen bránili, směrem dopředu jsme nic nepředvedli. Je to velké zklamání a poučení do dalších utkání.

 

Sobota 4.5.2019 ve  12,15 hodin.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Česká Třebová                   2:1 /1:1/

Branka: Jiřánek

Střídání: 53´Hruška za Frice, 80´Deml za Srba, 84´Ezr za Číže.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb – Hýbl L., Borek, Deml Jan, Herclík – Fric, Číž

1.poločas: Úvod utkání patřil domácímu družstvu, kdy v 9´střílí hlavou Pinkava vedoucí branku Ústí, ve 12´minutě srovnává Jiřánek hlavou na 1:1. Naši hráči měli uzemní převahu, ale nic z toho, domácí hrozili pouze ze standartek a centrů.

2.poločas se hrál vyrovnaný fotbal, více příležitostí měli naši hráči, ale branku nevstřelili a naopak domácí hráči z náhodného útoku v 82´vstřelili vítěznou branku Šmídem. Utkání by slušela remíza, je to zbytečná ztráta bodů.

 

 

Neděle 28.4.2019 ve  10,00 hodin

FK Česká Třebová – FC Sellier Bellot Vlašim 0:1 /0:0/

Střídání: 40´Hruška za Flídra, 84´Deml za Hýbla L.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb – Hýbl, Číž, Deml Jan, Herclík – Fric, Flídr

1.poločas: celý první poločas měli naši hráči územní převahu, vypracovali si řadu příležitostí, ale koncovka byla nulová.

2.poločas byl vyrovnanější, ale zase neproměněné další příležitosti našeho družstva potrestali hosté, kdy 5 minut před koncem utkání střílí lacinou branku za hrubku v obraně a nedorozumění s brankářem Hýblem.

Hosté si odváží nečekané a darované body.

 

Neděle 14.4.2019 ve  10,00 hodin

FK Česká Třebová – Sportovní sdružení Ostrá                 4:0 /1:0/

Branky: Borek 3x,Deml.

Střídání: 73´Fric za Srba, 83´Číž za Hýbla, 86´Hruška za zraněného Pávka.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L. Borek, Deml Jan, Herclík – Pávek, Flídr

1.poločas: celý první poločas měli naši hráči územní převahu, vypracovali si řadu šancí, ale teprve ve 43´po rohovém kopu střílí Borek úvodní a zaslouženou branku.

Do 2.poločasu vstoupili naši velmi dobře a ve 47´po pěkné akci L.Hýbla střílí důležitou a uklidňující branku Deml. Naši hráči hráli dobrý kombinační fotbal a v 83´opět po nádherné akci střílí Borek třetí branku a v 90´minutě opět Borek završuje třetí brankou v utkání svůj výborný výkon a výsledek našeho družstva na 4:0.

Je nutné pochválit všechny hráče za předvedený výkon.

 

Sobota 6.4.2019 ve  10,00 hodin.

FC Tempo Praha - FK Česká Třebová                  5:0 /3:0/

Střídání: 79´Ezr za Číže, 46´Hruška za Borka, 83´Mezsaros za Srba, 81´Vašata za Herclíka, 80´Deml J.za Štose

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L. Borek, Deml Jan, Herclík – Číž, Flídr

1.poločas: úvod zápasu patřil domácímu družstvu. V 6´minutě domácí střílí lacinou branku po nedorozumění Srba a brankáře Hýbla. Naši hráči se po brance probudili a během dvaceti minut mohli vstřelit tři branky, ale vyložené šance jsme neproměnili a zákonitě přišel trest, kdy po rohovém kopu domácích ve 34´minutě zvyšují na 2:0 a ve 44´minutě po trestném kopu, brankou do šatny zvyšují na 3:0 a prakticky bylo po zápase.

2.poločas byli domácí fotbalovější, důraznější, měli územní převahu a přidali ještě dvě branky. Naši hráči měli také dvě slibné příležitosti, ale chybělo i kousek štěstí, abychom krutou porážku zmírnili. Domácí hráči vyhráli zcela zaslouženě. Naši hráči se snažili, ale to bylo málo na kvalitního soupeře.

 

Sobota 30.3.2019 ve  10,00 hodin.

FK Česká Třebová B – FK Slavoj Vyšehrad   4:1 /2:1/

Branky: 21´Herclík, 45´Pávek, 78´Borek, 88´Jiřánek

Střídání: 77´Číž za Hýbla L., 86´Hruška za Flídra, 88´Deml za Srba.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L. Borek, Deml Jan, Herclík – Pávek, Flídr

1.poločas začali naši hráči velmi dobře, vypracovali si několik dobrých příležitostí a ve 21 minutě Herclík po samostatné akci dává na 1:0. Mohli jsme výsledek pojistit, ale branku po chybě ve středu vstřelili hosté a bylo to 1:1. V 45 minutě po pěkné akci Demla z levé strany střílí Pávek druhou branku našeho družstva.

2.poločas byli 20´ hosté fotbalově lepší, ale jen po vápno, naši hráči těžili z brejků. Zlom nastal v 78´minutě, kdy Borek zvyšuje na 3:1 a v 88.minutě po rohovém kopu střílí hlavou Jiřánek další branku na 4:1. Vítězství našeho celku bylo zasloužené. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

 

 

Sobota 23.3.2019 ve  13,00 hodin.

Meteor Praha VIII -FK Česká Třebová B        5:1 /3:0/

Hráno: UMT Meteor Praha

Branka: 64´Flídr z pok.kopu.

Střídání: 46´Fric za Hýbla L., 82´Číž za Srba, 88´Hruška za Pávka, 88´Deml Matěj za Borka

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L. Borek, Deml Jan, Herclík – Pávek, Flídr

1.poločas začali domácí velkým tlakem, naši hráči vydrželi do 18.minuty, kdy domácí hráč z levé strany křižnou střelou posílá domácí do vedení 1:0. Naši hráči po této brance začali hrát odvážněji a dostávali se i do  slibných šancí, ale chyběl klid v koncovce. Ve 33´  kopali domácí roh a došlo k faulu v pok. území a domácí zvyšují z pok. kopu na 2:0. Naše hráče tato branka přibrzdila a domácí nás přehrávali a ve 40´opět faul v pok.území a domácí střílí další branku z penalty a je to 3:0 pro domácí. Tak skončil i první poločas, ve kterém byli domácí hráči jasně ve všech herních činnostech lepší.

Do 2.poločasu nastupovali naši hráči s cílem zlepšit pohyb a důraz v osobních soubojích a zrychlit hru. Ve 49´minutě domácí zvyšují na 4:0, opět po rychlé akci. Domácí hráči polevili a naši hráči se dostávali do brankových příležitostí a v 64´minutě po faulu na Pávka, snižuje Flídr z pok.kopu na 1:4 a 69 ´po něšťastné ruce v našem pok. území domácí proměňují třetí pok. kop a zvyšují na 5:1. Po této brance se nehrálo v takovém tempu, ale přesto jsme mohli ještě zkorigovat nelichotivý výsledek, ale už branka nepadla.

Naši hráči prohráli po devíti neprohraných utkání s velmi dobrým soupeřem, který nám ukázal, jak se hraje dnešní moderní fotbal v klubech, kde mají akademie a hráči musí o svá základní místa v sestavě se rvát a bojovat, jinak jim trenér řekne, že můžou jít dělat jiný sport.

 

 

Sobota 16.3.2019 ve  10,00 hodin.

FK Česká Třebová – Viktorka Žižkov B 2:1 /1:0/

Hráno :přírodní tráva FK

Branky:37´Číž,73´Flídr

Žluté karty 1/Hýbl Lukáš /:1

Střídání: 33´Číž za Herclíka, 80´Hruška za Srba, 78´Déml za Pávka, 87´Vašata za Hýbla L.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L. Borek, Deml Jan, Herclík – Pávek, Flídr

1.poločas měli naši hráči za podpory silného větru mírnou převahu, vypracovali si tři gólové šance bez efektu, hosté zlobili hlavně ze standartních situací a měli také šance, ale byli to naši hráči, kteří po střele Matěje Číže, který střídal zraněného Herclíka střílí první branku na 1:0 pro naše družstvo.

2.poločas hráli naši hráči proti silnému větru a soupeř toho využil a naše hráče přehrával a v 56´vyrovnal po standartní situaci na 1:1, naši hráči tento moment nastartoval, začali bojovat a dostávali se do brejků a v 73´minutě po pěkné akci Hýbla L. a Pávka střílí Flídr branku na 2:1. Utkání bylo velice dramatické, hosté se snažili o vyrovnání a naši hráči využívali každou možnost na brejk. Utkání naši hráči dokázali dohrát do vítězného konce. Všem hráčům patří poděkování za bojovný a soudržný výkon.

 

Sobota 9.3.2019 ve  10,00 hodin.

TJ Svitavy – FK Česká Třebová   0:2 /0:2/

Hráno na UMT Svitavy -Lány.

Branky: 10´Herclík, 20´Herclík.

Žluté karty 2:0

Červené karty 1:0

Střídání: 73´Číž za Flídra, 63´Hruška za Srba, 83 Deml za Pávka, 88´Vašata za Hýbla L.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L., Borek, Deml Jan, Herclík – Pávek, Flídr

1.poločas jsme byli herně lepší, hráli jsme disciplinovaně a domácí jsme do vážnější akce nepustili. Vstřelili jsme dvě pěkné branky Herclíka po standartních situacích. Domácí hráče ještě v závěru zachránila tyč po trestném kopu Pávka, kdy za faul byl vyloučen domácí hráč Tůma.

2.poločas byl vyrovnanější, domácí hráči se snažili, bojovali, ale naši hráči dobře bránili a hrozili z brejků, kde jsme si vypracovali další šance, ale už jsme branku nevstřelili. Zcela zasloužené vítězství, velmi dobrý kolektivní výkon ve všech řadách, hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

 

 

Neděle 3.3.2019 ve  10,00 hodin.

MFK Trutnov – FK Česká Třebová 0:3 /0:0/

Hráno na UMT v Trutnově.

Branky: 83´Flídr, 86´Pávek, 89´Číž.

Žluté karty:  1:2 /Herclík, Fohl/

Střídání: 73´Číž za  Demla, 84´Hruška za Hýbla L., 88´za Pávka, 90´Vašata za Flídra, Ezr -nehrál.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L. Borek, Deml Jan, Herclík – Pávek, Flídr

1.poločas: vyrovnaný, domácí důraznější v osobních soubojích, hrozili především ze standartních situací. Naši hráči bojovali, vypracovali si dvě gólové šance.

2.poločas byli domácí hráči lepším družstvem, naši hráči dobře bránili a bojovali a rozhodující moment přišel v 83´, kdy Flídr se pěkně uvolnil v pok.území soupeře a střílí branku na 1:0. Soupeř vše vrhl do útoku ve snaze vyrovnat a naši hráči je potrestali ještě dvěmi pěknými brankami, které vstřelil Pávek a Číž.

Bylo to velice důležité vítězství proti dobrému soupeři.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za dobrý výkon a bojovnost.

 

 

Tabulka staršího dorostu divize C po 18.kole:

     

  Tým

 

Z

 

V

 

VP

 

PP

 

P

 

Skóre

 

B

 
 

1.

 

  FK Meteor Praha VIII B

 

18

 

17

 

0

 

1

 

0

 

68:14

 

52

 
 

2.

 

  FC Tempo Praha

 

17

 

14

 

1

 

2

 

0

 

74:20

 

46

 
 

3.

 

  FC Slavoj Vyšehrad B

 

18

 

9

 

3

 

0

 

6

 

31:35

 

33

 
 

4.

 

  FK Admira Praha B

 

18

 

9

 

1

 

3

 

5

 

43:38

 

32

 
 

5.

 

  FK Česká Třebová

 

18

 

7

 

4

 

1

 

6

 

31:27

 

30

 
 

6.

 

  Sportovní sdružení Ostrá

 

17

 

8

 

3

 

0

 

6

 

38:47

 

30

 
 

7.

 

  Jiskra Ústí n.Orlicí

 

18

 

7

 

3

 

1

 

7

 

22:31

 

28

 
 

8.

 

  SK Benešov B

 

18

 

4

 

4

 

3

 

7

 

33:37

 

23

 
 

9.

 

  RMSK Cidlina Nový Bydžov

 

18

 

5

 

2

 

4

 

7

 

41:48

 

23

 
 

10.

 

  TJ Svitavy

 

18

 

6

 

2

 

1

 

9

 

36:45

 

23

 
 

11.

 

  FC Graffin Vlašim

 

18

 

6

 

0

 

3

 

9

 

32:38

 

21

 
 

12.

 

  MFK Trutnov

 

18

 

6

 

1

 

0

 

11

 

37:47

 

20

 
 

13.

 

  FK Kolín

 

18

 

5

 

0

 

3

 

10

 

41:44

 

18

 
 

14.

 

  FK Viktoria Žižkov B

 

18

 

4

 

1

 

3

 

10

 

41:53

 

17

 
 

15.

 

  TJ Sokol Třebeš

 

18

 

4

 

1

 

3

 

10

 

20:37

 

17

 
 

16.

 

  SK Střešovice 1911

 

18

 

4

 

2

 

0

 

12

 

23:50

 

16

 

 

 

 

Zprávy z přípravných utkání:

Sobota 23.2.2019 ve  12,00 hodin.

TJ Ústí n.O – FK Česká Třebová           1:0 /1:0/

Hráno na UMT v Ústí nad Orlicí.

Sestava: Hýbl V. - Vašata, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L., Číž, Deml M., Herclík – Pávek, Krása

Náhradníci: Kolář M., Kolář Š., Mikulka, Synek, Mezsáros.

S velice důrazným soupeřem jsme sehráli vyrovnané utkání a ve druhém poločase jsme byli herně lepší, ale neproměněné šance naše hráče připravili o vítězství.

Stínem utkání je zranění Matěje Krásy, který byl odvezen do nemocnice s otřesem mozku a silně pohmožděným ramenem.

 

 

Čtvrtek 21.2.2019 ve  17,00 hodin.

FC Rychnov n.Kn – FK Česká Třebová 3:3 /1:3/

Hráno na UMT v Rychnově n.Kn.

Branky: Pávek 2x, Borek.

Sestava: Hýbl V. - Vašata, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L., Deml M., Borek, Číž – Pávek, Krása.

Náhradníci: Kolář M., Horák, Mikulka, Barbořák.

 

Proti kvalitnímu soupeři sehráli naši hráči dobrý zápas, hlavně v 1.poločase jsme soupeře jasně přehráli. Ve 2.poločase byla hra vyrovnaná a soupeř zaslouženě vyrovnal. Utkání splnilo účel.

 

Sobota 16.2.2019 ve  12,00 hodin.

TJ Lanškroun – FK Česká Třebová       0:4 /0:1/

Hráno na UMT v Lanškrouně.

Branky: vlastní, Flídr, Herclík, Rybka.

Sestava: Hýbl V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Deml M. - Hýbl L, Borek, Číž, Herclík – Pávek, Flídr.

Střídali: Kolář M, Kolář Š, Rybka, Hruška, Vašata, Synek, Krása.

 

Za pěkného počasí se hrál fotbal slabé úrovně. Hlavně naši hráči se přizpůsobili soupeři a podali bezkrevný výkon ve všech řadách.

 

 

Čtvrtek 14.2.2019  v  19,00 hodin.

S. Cerekvice – FK Česká Třebová          2:3/0:2/

Hráno na UMT v Litomyšli.

Branky: Pávek, Borek, Deml M.

Sestava: Mikulka - Fohl, Jiřánek, Štos, Mezsáros - Hýbl, Borek, Herclík, Číž – Flídr, Pávek

Střídali: Kolář M. Kolář Š. Krása, Synek, Deml M. Hruška.

 

Na dobrém terénu se hrál svižný fotbal. Naši hráči se snažili, dobře kombinovali. Soupeř snaživý, slušný. Utkání splnilo účel.

 

 

Sobota 9.2.2019 ve  13,00 hodin.

FK Letohrad – FK Česká Třebová 2:1/1:1/

Hráno na UMT v Letohradě.

Branka: Číž

Sestava: Hýbl /46´Mikulka/ - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Vašata /46´Hruška/ -

Hýbl L., Pávek, Herclík, Číž – Flídr, Fric /Deml Matěj/

 

1.poločas:úvod patřil domácímu družstvu, postupem času se hra vyrovnala, ale byli to domácí, kteří po chybách obrany na levé straně se ujímají vedení v 17 minutě. Ve 22.minutě vyrovnal Číž na 1:1. Měli jsme několik vyložených šancí, ale nic z toho nebylo.

2.poločas jsme byli herně lepší, ale o vítězství jsme se připravili neproměňováním vyložených šancí. Domácí se snažili, hráli velice důrazně a v 70 minutě zvyšují z penalty na 2:1. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale branka již nepadla.

 

 

Sobota 26.1.2019 ve  12,00 hodin.

TJ Semanín – FK Česká Třebová 7:6/3:4/

Hráno na UMT v Litomyšli.

Branky: Flídr, Bačík, Borek, Herclík, Pávek, Fric.

Sestava: Mikulka - Fohl, Jiřánek, Štos, Číž - Flídr, Borek, Pávek, Herclík – Bačík /Hruška/, Fric /Kolář M./

 

Za silného sněžení na těžkém terénu proti zkušenému soupeři jsme odehráli dobré utkání, hrálo se útočně s obou strana proto taková úroda branek.

 

 

Čtvrtek 24.1.2019  17,00 hodin.

Sp.Rychnov n.Kn. – FK Česká Třebová                   5:4/1:3/

Hráno na UMT V Rychnově n.Kněžnou.

Branky: Borek 2x, Deml Matěj 2x.

Sestava 1.poločas: Ezr - Fohl, Jiřánek, Štos, Mezsaros - Hýbl L, Borek, Pávek, Deml – Bačík, Číž.

Sestava 2.poločas: Mikulka – Synek /Fečko/, Hruška, Vašata, Jílek - Kolář M, Deml M, Hruška, Krása - Kolář Š. /Rybka/, Šmíd

Za silného mrazu proti dobrému soupeři jsme odehráli první přípravné utkání.1 poločas hrál starší dorost, 2.poločas hrál mladší dorost.

 

 

Rozlosování jara 2019:

neděle    3.3.    Trutnov - FK                 0:3

sobota    9.3.    Svitavy - FK                 0:2

sobota  16.3.    FK - Žižkov B               2:1

sobota  23.3.    Meteor Praha B - FK    5:1

sobota  30.3.    FK - Vyšehrad B          4:1

sobota    6.4.    Tempo Praha - FK       5:0

neděle  14.4.    FK - Ostrá                    4:0

neděle  28.4.    FK - Vlašim                  0:1

sobota    4.5.    Ústí n.O. - FK              2:1

sobota  11.5.    Benešov B - FK           5:0

neděle  19.5.    FK - Střešovice           1:2 po PK

sobota  25.5.    Kolín - FK                   10:00

neděle    2.6.    FK - Třebeš                10:00

sobota    8.6.    Admira Praha B - FK  10:00

neděle  16.6.    FK - RMSK Cidlina     10:00

 

 

 

Zprávy z mistrovských utkání:

Sobota 17.11.2018 10,00 hodin

RMSK Cidlina - FK Česká Třebová       1:3 /0:2/

Sestava: Hýbl.V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Borek, Deml, Hýbl L. – Fric, Bačík

Střídání: 65´Číž za Srba, 70´Hruška za Hýbla, 80´Deml M.za Bačíka, 89´Mezsaros za Frice

Branky: Deml Jan 2x, Borek

 

1.poločas: na velmi dobrém terénu začali naši hráči velmi aktivně a v 7´otevírá skóre Matěj Borek pohotovou střelou na 1:0. Hráli jsme aktivně, kopali jsme několik rohů a ve 12´střílí Jan Deml druhou branku a vedeme 2:0. Pak jsme měli  několik slibných příležitostí, ale branku jsme již nevstřelili. Domácí nezůstávali pozadu, hráli jednoduchý fotbal, měli několik slibných příležitostí, ale naše obrana včele s brankářem Hýblem to vyřešila s čistým kontem.

2.poločas: hned v úvodu domácí po chybě naší obrany snižují ve 46´ na 1:2. Branka je dostala do hry a naši hráči  se museli hodně bránit, ale v 54´minutě po přihrávce Borka střílí Jan Deml třetí branku a vedeme 3:1. Další minuty to byl boj od vápna k vápnu. Ještě v závěru utkání mohl pojistit vítězství Matěj Deml, ale nedal, domácí ještě v poslední minutě nastřelili tyč. Bylo to páté utkání v řadě, co naši hráči neprohráli. Našim hráčům patří poděkování za předvedené výkony, pohlednou hru a slušné vystupovaní a dobrou reprezentaci klubu.

Naši hráči se umístili po podzimní části divize C na pěkném 7.místě  s 21 body a  skóre 24:26.

 

 

sobota 10.11.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – FK Admira Praha          6:1/3:1/

Sestava: Hýbl.V.- Fohl, Gregor, Štos, Srb - Herclík, Borek, Deml, Hýbl L. – Fric, Křepela.

Střídání: 65´Číž za Srba, 70´Bačík za Křepelu, 85´Deml M.za Fohla.

Branky: Fric 2x, Hýbl L. Křepela, Herclík, Borek.

 

1.poločas: na kluzkém terénu naši hráči hráli s velkým nasazením a podařilo se jim  i skórovat po velmi pěkných akcích, což se v minulých utkáních nedařilo. První branku vstřelil Fric po akci Hýbla L. a Demla. Druhou branku dává Hýbl L. po akci Demla. Pak si naše obrana vybrala slabší chvilku a hosté snižují na 2:1. Měli jsme i další šance, ale branku jsme již nevstřelili.

2.poločas: úvod byl opatrný, pod dojmem vedení o dvě branky jsme se snažili hrát do brejků a dobře bránit. Zápas se zlomil v 57´, kdy Křepela nechytatelnou střelou dává branku na 4:1, v 65 ´Herclík z vápna střílí branku na 5:1 a v 82´zvyšuje Borek na 6:1.

Proti kvalitnímu soupeři zahráli naši opět dobrý zápas, ale důležité je, že se našim hráčům podařilo střílet i branky a tak utkání skončilo pro hosty debaklem. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon a předvedli pohledné akce a patří jim poděkování za předvedený výkon.

 

 

Sobota 3.11.2018 10,00 hodin

TJ Sokol Třebeš - FK Česká Třebová    2:3 penalty 5:6/1:1/

Sestava: Hýbl.V. - Gregor, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Borek, Deml, Fric – Bačík, Křepela.

Střídání: 65´Číž za Bačíka, 80´Hruška za Herclíka, 85´Ezr za Křepelu, 89´Deml M.za Srba.

Branky: Borek, Deml Jan.

Pokutové kopy proměnili: Deml J, Deml M. Borek, Ćíž, Hruška, Jiřánek.

1.poločas: na kluzkém terénu byl úvod opatrný, postupem času byli naši hráči herně lepší a dostávali se častěji před branku domácích, ale byli to domácí hráči, kteří ve 23´dávají lacinou branku po nedorozumění naší obrany. Zasloužené vyrovnání přišlo ve 33´minutě po pěkné akci Frice vyrovnává Borek na 1:1.

2.poločas: se hrál pod taktovkou našeho družstva a naši hráči šli do vedení na 2:1 brankou Honzi Demla v 65´, herně jsme byli lepší, škoda, že jsme nevstřelili třetí branku a tak přišel trest, domácí hráči vyrovnali opět po nedorozumění naší obrany na konečných 2:2. Naši hráči podali dobrý výkon. Penalty jsme nakonec vyhráli 6:5.

 

Neděle 28.10.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – SK Kolín 2:0 /0:0/

Sestava: Hýbl.V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Hýbl L., Borek, Deml J., Číž – Fric, Křepela.

Střídání: 70´Bačík za Křepelu, Gregor za Číže, 87´Mezsaros za Hýbla L.

1.poločas: Úvod utkání a celý poločas patřil našemu týmu, který družstvo hostí dostal pod tlak a na těžkém terénu si vypracoval čtyři slibné šance, ale žádnou z nich nepromněnil. Hosté si vypracovali dvě slibné příležitosti, ale také z toho nic nebylo.

2.poločas: úvod byl vyrovnanější, naše družstvo pozorně bránilo a horozilo z protiútoků. V 55´ se uvolnil Číž a nechytatelnou střelou za vápnem dává pěknou branku na 1:0 pro naše družstvo. Hosté se snažili o vyrovnání a na těžkém terénu hráli všechny míče do vápna, ale obrana byla pozorná. V 77´naše družstvo po pěkné akci Lukáše Hýbla dává Ondra Bačík pojistku na 2:0 pro naše družstvo. Vítězství bylo zcela zasloužené, hráči bojovali a šli si tvrdě za vítězstvím, pochvalu zaslouží celý tým.

 

 

Sobota 20.10.2018 12,45 hodin

SK Střešovice 1911 - FK Česká Třebová                   1:2 /1:2/

Sestava: Hýbl.V.- Meszaros, Jiřánek, Štos, Srb -  Fohl, Borek, Deml J. Číž – Fric, Bačík.

Střídání: 55´Hruška za Číže, 77´Ezr za Bačíka, 88´Deml za Fohla

1.poločas: Úvod utkání a celý poločas patřil našemu týmu, který domácí družstvo zaskočilo a podařilo se mu vstřelit z mnoha šancí jen dvě branky ve 24´Lubošem Srbem a ve 33´Matějem Čížem. Domácí snížili ve 45´ z přísně nařízené penalty na 1:2.

2.poločas: byl vyrovnanější, naše družstvo pozorně bránilo a domácí hráči zahrávali hodně standartních situací, ale vše vyřešila obrana včele s Vojtou Hýblem v brance. Naši hráči bojovali a nakonec výsledek uhájili a odváží si první důležité vítězství.

 

 

Sobota 13.10.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová -SK Benešov B             1:1 /0:0/   Penalty: 4:5

Sestava: Hýbl.V. - Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Borek, Herclík, Hýbl L .Deml J. – Fric, Bačík.

Střídání: 60´Křepela za Bačíka, 60´Gregor za Hýbla L., 75´Cejnar za Frice.

1.poločas: Celý 1.poločas jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme si i šance, ale žádnou šanci jsme neproměnili. Hosté hráli na brejky a měli jednu šanci, ale trefili pouze břevno.

2.poločas: byl vyrovnanější, hosté podporováni silným větrem šli v 55´do vedení 1:0 střelou ze střední vzdálenosti. Naši hráči se snažili a podařilo se jim vyrovnat v 62´ Lubošem Srbem. Naši hráči měli mírnou převahu, opět si vypracovali několik slibných šancí, ale opět bez efektu a tak utkání skončilo 1:1 a pokutové kopy jsme prohráli 4:5. Hra se zlepšila, ale nedáváme branky, tak nemůžeme chtít body.

 

Neděle 7.10.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová - J.Ústí na d Orlicí   0:1 /0:0/

Sestava: Hýbl.V.- Fohl, Jiřánek, Štos, Srb - Klumpar, Herclík, Hýbl L .Deml J. – Fric, Borek M.

Střídání: 50´Křepela za Frice, 65´Gregor za Fohla, 75´Bačík za Hýbla L.

1.poločas: úvodních 20 minut utkání patřil hostujícímu družstvu, kteří hráli velice důrazně, vyhrávali osobní souboje a naše hráče přehrávali. Ve 30´minutě si naši hráči vypracovali dvě slibné příležitosti, ale nic z toho nebylo, naopak hosté mohli skórovat, ale brankář Hýbl šance Ústí zlikvidoval.

2.poločas: byl z naší strany lepší, ale na hosty to nestačilo. V 55´po několika nezdařených odkopech naší obrany a akci po levé straně se hosté ujímají vedení 1:0. Od této chvíle se hosté soustředili jen na bránění a podnikali jednoduché rychlé brejky. Naši hráči se snažili, ale nic jim nevycházelo, vázla kombinace, chybělo nasazení, jednoduchost. Hosté hráli disciplinovaně a nutno říci, že vyhráli zaslouženě.

 

Neděle 30.9.2018 10,00 hodin

FC Sellier Bellot Vlašim -FK Česká Třebová            0:1 P/3:5/

Penalty: Deml M. Deml Jan, Borek, Herclík, Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L .Deml J. – Bačík, Borek M.

Střídání: 75´Číž za Bačíka, 80´Deml M. za Hýbla Lukáše

1.poločas: úvodních 20 minut utkání patřil domácímu družstvu, které hrálo velice důrazně, vyhrávali osobní souboje a naše hráče přehrávali, postupem času se dostávali do hry i naši hráči a do poločasu si vypracovali tři gólové šance, ale branku jsme nevstřelili.

2.poločas: Úvod patřil domácím hráčům, kteří pokračovali v náporu, naši hráči bojovali a dostávali se do brejků, ale neměli jsme potřebné štěstí v koncovce. Nutno říci, že i domácí hráči spálili několik tutovek a tak nakonec zápas skončil remízou a po penaltovém rozstřelu jsme se radovali ze dvou bodů, které jsou důležité před nedělním derby s Ústím n.Orlicí. Musíme pochválit hráče za zlepšený a koncentrovaný výkon.

 

 

Neděle 23.9.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – MFK Trutnov       2:4 /0:2/

Branky: Bačík, Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L ., Deml J. – Bačík, Borek M.

Střídání: 55´Číž za Bačíka, 70´Cejnar za Meszarose, 80´Deml M.za Štose.

 1.poločas: úvod utkání 8. minuta šance Hýbla nic z toho nebylo, 9.minuta hosté vedou 1:0.Naši hráči se nemohli dostat do tempa, hosté nás přehrávali a ve 27.minutě po rychlé rozehrávce ze středu hřiště a nedorozumění naší obrany s brankářem Hýblem hosté vedou 2:0. Naši hráči mohli snížit, ale šance naši hráči neproměnili a tak poločas skončil 0:2 pro hosty.

2.poločas: Úvod patřil našim hráčům, podařilo se nám Bačíkem snížit na 1:2, mohli jsme i vyrovnat, ale pak přišel trest, kdy hlavou dostáváme branku na 1:3. Naši hráči se snažili, ale nic jim nevycházelo, hráli v křeči. Přišel další trest, z rohového kopu jsme obdrželi čtvrtou branku a bylo rozhodnuto. Stačili jsme snížit Jiřánkem na 2:4, pak ještě mohl Fohl vstřelit třetí branku, ale nedal a tak si poslední celek odvezl 3 body. Velmi dobrý výkon podal Jiřánek.

 

 

Sobota 15.9.2018 10,15 hodin

SS Ostrá - FK Česká Třebová       5:1 /4:0/

Branky: 46 minuta Bačík z penalty.

Sestava: Hýbl.V.- Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Fohl, Herclík, Hýbl L., Deml J. – Bačík, Číž Matěj

Střídání: 46´Štos za Gregora, 75´Vítek za Číže, 80´Deml M.za Hýbla a V.Hruška za Bačíka.

1.poločas: úvod utkání patřil domácímu celku, kteří hráli s velkým nasazením a vyhrávali osobní souboje a naše hráče donutili k chybám. V 17´minutě po standartní situaci, domácí dávají první branku. Ve 23´minutě chyba  našeho brankáře, kdy při odkopu trefil záda našeho hráče a bylo to 2:0 a za minutu brejk domácích, prudká nahrávka z pravé strany, nikde, nikdo a náš vracející hráč si dává vlastí branku a je to 3:0. Ve 40´minutě po akci z levé strany a zpětné přihrávce nám domácí vstřelili čtvrtou branku a bylo vymalováno.

2.poločas: Ve 46´minutě jsme snížili na 1:4, byli jsme sice více na míči, ale opět ztráta - rychlí brejk v 59´ a domácí zvyšují na 5:1. Další minuty měli naši hráči více míč v držení, ale efektivita prakticky žádná, každá akce končila u pokutového území soupeře. Naši hráči podali velice matný výkon se soupeřem, který bojoval o každý míč, hrál jednoduše a donutil naše hráče k obrovským hrubkám. Naši hráči dostali velkou lekci a musí se z toho poučit.

 

 

Neděle 9.9.2018 10,00 hodin

FK Česká Třebová – Tempo Praha 0:0 Penalty:4:2

Branky: penalty Deml M. Hruška, Hýbl L. Jiřánek.

Sestava: Hýbl.V.- Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Fohl, Borek, Hýbl L., Deml J. – Bačík, Číž

1.poločas: úvod utkání patřil hostům, kteří byli více na míči a snažili se dostat dlouhými míči za naší obranu a některé akce zkoušeli i přes střed hřiště, ale naši hráči pozorně bránili a snažili se hrát na brejky, ale také obrana hostujícího celku byla pozorná. Hosté měli šanci z rohového kopu, kdy nekrytý hráč hostí dává hlavou vedle. Naši hráči se dostali taky do šance /Bačík/, ale trefil jen břevno hostující branky.

2.poločas: Úvod patřil opět hostům, kteří naše mužstvo přehrávali kombinační hrou a převážně hrozili ze standartních situací a několikrát mělo i naše družstvo štěstí. V 60. minutě jsme poprvé ve druhém poločase ohrozili branku. Dále byl průběh hry stejný, naše družstvo s vypětím sil bojovalo a bránilo a nakonec uhrálo s velkým favoritem bod a na penalty dokonce vyhrálo 4:2 a tak se zrodilo velké překvapení. Naši hráči zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a soudržnost. Stínem utkání je zranění Matěje Borka, který patřil k nejlepším hráčům našeho týmu.

 

 

Sobota 1.9.2018 11,00 hodin

FK Slavoj Vyšehrad - FK Česká Třebová                 4 : 1

Branka: 30´Číž

Sestava: Ezr - Cejnar, Jiřánek, Herclík, Srb (79´Meszaros) – Fohl (83´Deml M.), Borek, Hýbl L. Deml J. – Bačík, Číž (79´Vítek)

1.poločas: úvod utkání vyrovnaný, domácí byli více důraznější v osobních soubojích a v 17´po první střele na branku se ujímají lacino vedení 1:0. Naši hráči se do hry dostávali pomaleji, přechod obrany do útoku byl pomalý. Postupem času od 25 ´minuty jsme si vypracovali několik vyložených šancí a ve 30´jsme srovnali na 1:1. Další minuty patřili našemu družstvu, ale neproměnili jsme několik vyložených šancí a tak poločas skončil 1:1.

2.poločas: Úvod se nám vůbec nepovedl a po hrubce v 50´ve středu pole a po centru z levé strany, po odraženém míči a druhé střele na branku domácí vedou 2:1. Domácí po brance ožili, měli více ze hry, naši hráči se snažili, ale hráli hodně komplikovaně, chyběla jednoduchost a důraz v osobních soubojích, ale přesto naši hráči měli územní převahu, ale opět neproměněné šance nás připravili o lepší výsledek, a jak to ve fotbale bývá, domácí nás potrestali a v závěru utkání dvěma brankami a byl z toho debakl 4:1 pro domácí družstvo.

Výsledek neodpovídá průběhu hry, ale na to se nehraje.

 

 

Středa 29.8.2018  15,45 hodin.

FK Česká Třebová-TJ Svitavy     1:2 /1:1/.

Branka: Číž.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip, Štos David, Kolář Daniel.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

1.poločas: úvod utkání patřil hostům a v 5´dávají branku a vedou 1:0. Naši hráči začali velice vlažně a nemohli se dostat do tempa a hosté kontrolovali hru, byli lepší v důrazu, vyhrávali souboje, naši hráči působili ospalým dojmem, přesto se podařilo vyrovnat na 1:1, branku vstřelil Číž.

2.poločas byl pokračováním  1.pol. Našim hráčům chyběla chuť do hry, naši hráči byli zabrždění, u všeho byli pozdě a hosté toho využili a po nedorozumění celé obrany včetně brankáře dávají laciný gól na 2:1. Naši hráči si vypracovali gólové příležitosti, především ze standartek, ale nic neproměnili, vše bylo pomalé a nic se nedařilo a tak jsme prohráli 2x za sebou 2:1.

Družstvo nepodalo dobrý výkon.

 

 

Sobota 25.8.2018  11,00 hodin.

FK Česká Třebová-FK Meteor Praha B          1:2 /1:0/

Branka: Herclík.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip, Štos David.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Gregor, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

 1.poločas: úvod utkání opatrný, hosté sebevědomější, postupem času naši hráči dobře kombinovali a soupeře dostali pod tlak a ve 31´minutě naši hráči po pěkné kombinaci Demla, Borka a Herclíka posledně jmenovaný dává branku na 1:0. Branka naše hráče hodně zvedla a hosté museli řešit několik slibných akcí našeho družstva. Soupeř si vypracoval dvě příležitosti, ale obrana v čele s brankářem to vyřešila.

2.poločas: úvod patřil hostům, naše obrana musela řešit několik nebezpečných akcí soupeře, ale trest přišel v 54´, kdy hosté byli důslední v našem pokutovém území a vyrovnali na 1:1. Soupeře branka velmi povzbudila a naši hráči byli pod velkým tlakem, ale branku hosté nepřidali. Tlak opadl a naši hráči od 70´minuty převzali taktovku a vypracovali si dvě velké příležitosti, které zlikvidoval výborný brankář Meteoru. Závěr utkání byl pro naše hráče krutý. V 88´po rohovém kopu hosté vstřelili branku a výsledek byl 1:2 pro hostující družstvo. Naši hráči si za předvedený výkon určitě bod zasloužili.

 

 

Sobota 18.8.2018  11,00 hodin.

V.Žižkov B – FK Česká Třebová  2:3/0:2/                Penalty 3:4

Hráno ve velkém vedru na trávě  v Dolní Počernici.

Branky: Borek, Deml.

Náhradníci: Ezr Michal, Vítek Lukáš, Hruška Marek, Deml Matěj, Cejnar Filip.

Sestava: Hýbl V. - Mezsaros, Jiřánek, Štos, Srb - Herclík, Fohl, Borek, Hýbl L. Deml J. – Číž Matěj

1.poločas vyrovnaný, takticky dobře zvládnutý. Pěkné branky Demla a Borka a vedení 2:0 pro naše družstvo. Naši hráči dobře bránili, domácí hrozili za standartek a po křídlech.

2.poločas úvod vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu hřiště, ale po nedorozumění obrany a brankáře domácí velice lacino snížili a vyrovnali na 2:2. Naši hráči po vyrovnání byli aktivnější, ale branku již nevstřelili a tak o druhém bodu rozhodli penalty, které naši hráči zvládli lépe. Naši hráči podali bojovný soudržný výkon.

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2018:

sobota  18.9.     Viktoria Žižkov B - FK     2:3 pPK   

sobota  25.8.     FK - Meteor Praha B      1:2

středa   29.8.     FK - Svitavy                   1:2

sobota    1.9.     Vyšehrad B - FK            4:1

neděle    9.9.     FK - Tempo Praha         0:0 (4:2)

sobota  15.9.     Ostrá - FK                      5:1

neděle  23.9.     FK - Trutnov                  2:4

neděle  30.9.     Vlašim - FK                   0:1 pPK

neděle  7.10.     FK - Ústí n.O.                0:1

sobota 13.10.    FK - Benešov B             1:1 (4:5)

sobota 20.10.    Střešovice - FK              1:2

neděle 28.10.    FK - Kolín                       2:0

sobota   3.11.    Třebeš - FK                   2:3 pPK

sobota 10.11.    FK - Admira Praha B      6:1 

sobota 17.11.   RMSK Cidlina - FK          1:3

 

Realizační tým:

vedoucí mužstva: Tulis Pavel
trenéři: Kocman Zdeněk (602 360 558)

            Pachta Ladislav
            Hašek Jiří 

 

Soutěž: Česká divize dorostu U19