Starší žáci

Zpráva z utkání:

Sobota 11.11.2017, Svitavy

Svitavy : FK Česká Třebová          2:1 (2:1)

Do posledního podzimního utkání jsme vstoupili dobře. Soupeře jsme přehrávali, vytvořili jsme si několik šancí, ale domácí nám udělili lekci z produktivity. V 6. minutě Matěj Deml vyslal po křídle Matěje Poláška, který z křídla zakončil, vyražený míč se dostal před odkrytou branku před Šimona Koláře, ale ten branku minul. Ve 12. minutě se ve vápně uvolnil Adam Mísař, místo možná vhodnější přihrávky zvolil střelu, kterou brankář pokryl. Nicméně v 16. minutě soupeř prošel před vápnem z křídla přes tři naše hráče do vápna a vstřelil vedoucí branku. Ve 21. minutě jsme měli další šanci, když do vápna pronikl Šimon Kolář, ale jeho přihrávku nezužitkoval ani Matěj Polášek ani Michal Kadlečík. Ve 24. minutě prošel soupeř na polovině hřiště přes tři naše hráče a poslal dlouhý kolmý pas na druhého útočníka, který svůj brejk proměnil. V závěru poločasu jsme zásluhou Matěje Krásy zvládli alespoň snížit na 2:1.

Druhý poločas se soupeř ještě více zatáhl a nám to dělalo poměrně velké problémy se prosadit herně natož se dostávat do vyložených šancí. Jediné vyložené šance měl až v závěru Kuba Vašata, ale bohužel především svůj únik v poslední minutě neproměnil.

První poločas jsme odehráli v dobrém tempu s řadou dobrých příležitostí i zásluhou soupeře, který měl chuť hrát. Druhý poločas vypadal hrozně z obou stran. Musíme si přes zimní pauzu nejprve odpočinout a připravit se na jarní část.

Branka: Krása

Sestava: Mikulka – Kadlečík, Vašata, Stach, Synek – Polášek (Rybka 51.), Krása, Deml, Šmíd – Kolář Š. (Fečko 39.) Mísař